Výstavy

V této sekci naleznete jak svého psa na výstavu připravit, co vše vzít s sebou, jak taková výstava většinou probíhá, jaké vůbec existují výstavy a také jaké se na výstavách zadávájí tituly.

Doufáme, že tato sekce vám pomůže zorientovat se ve světě přehlídek krásy.

<<<12345>>>
Galerie úspěšných na Světové výstavě 2015 Miláno

Uspěli jste na světovce v Miláně?
Ve dnech 10.-14. června se uskutečnila Světová výstava psů v Miláně a přivítala také početnou skupinu vystavovatelů z České republiky. Přinesli jste si z výstavy některý z významných titulů? Pochlubte se nám! Pošlete nám na redakce@pespritelcloveka.cz fotografie svých úspěšných psů a napište své postřehy a dojmy z výstavy. Vše zveřejníme na www.pespritelcloveka.cz a v čísle 8.

Publikováno: 17.6.2015 14:20:18
Kategorie: Výstavy
Rubrika: MVP
Uspěli jste na Crufts 2015? Pochlubte se nám!

Zúčastnili jste se letošního ročníku nejprestižnější výstavy psů na světě - CRUFTS - v anglickém Birminghamu? Získali jste se svým psem zajímavé ocenění? Pochlubte se nám! Pošlete nám fotografie svých úspěšných psů a napište nám své dojmy z této největší výstavy! Vaše postřehy čekáme na adrese redakce@pespritelcloveka.cz do 1. dubna a rádi je zveřejníme na našem webu i v časopise PPČ v čísle 6!
Reportáž s fotografiemi vítězů skupin najdete v čísle 5, které je v prodeji od 20. března!

Publikováno: 19.3.2015 15:52:31
Kategorie: Výstavy
Rubrika: MVP
Galerie úspěšných na Evropské výstavě v Brně

Uspěli jste na Evropské výstavě v Brně? Pochlubte se nám! Pošlete nám fotografie svých úspěšných psů v tiskové kvalitě minimálně 300 Kb spolu s popisky (jméno psa, získané tituly na EV, datum nar., jména rodičů, chovatele a majitele). Nezapomeňte doplnit třídu, počet psů ve třídě a jméno rozhodčího! Fotografie rádi zveřejníme na našem webu a v časopise PPČ v čísle 12.

Publikováno: 31.10.2014 13:13:05
Kategorie: Výstavy
Rubrika: MVP
Jarní MVP v Praze!

O víkendu 3. - 4. května jsme měli možnost v areálu výstaviště PVA v Letňanech obdivovat přes dva tisícepsů různých plemen, barev i velikostí a to na 26. pražské mezinárodní výstavě psů Prague Expo Dog! Na této výstavě bylo možno získat krom prestižních titulů a ocenění i nominaci na Cruft´s 2015!

Publikováno: 7.5.2014 11:27:49
Kategorie: Výstavy
Rubrika: MVP
Pražský Double CACIB sobota

O víkendu 2. – 3. listopadu proběhla již 25. Mezinárodní FCI výstava psů v Pražském výstavním areálu v Letňanech. Výstava byla hojně obsazena, přihlásilo se více jak šest tisíc psů! Sobotním vítězem BIS se stala nádherný fena plemene velký vendéeský hrubosrstý baset Barossa Rainstone majitlky I. Raič. V galerii vám přinášíme fotografie ostatních vítězů sobotníchních závěrečných soutěží.

 

Foto: Carmelka.cz

Publikováno: 5.11.2013 12:13:39
Kategorie: Výstavy
Rubrika: MVP
Pražský Double CACIB neděle

O víkendu 2. – 3. listopadu proběhla již 25. Mezinárodní FCI výstava psů v Pražském výstavním areálu v Letňanech. Výstava byla hojně obsazena, přihlásilo se více jak šest tisíc psů! Nedělním vítězem BIS se stal nádherný pětiletý pes plemene aljašský malamut Lord Of The Rings Appalachian majitlky K. Seidlové. V galerii vám přinášíme fotografie ostatních vítězů nedělních závěrečných soutěží.

 

Foto:Ing. Hanuš Brychta

Publikováno: 5.11.2013 11:37:02
Kategorie: Výstavy
Rubrika: MVP
Přehlídka úspěchů českých vystavovatelů v Ženevě

Evropská výstava psů, která se konala 30. srpna – 1. září v Ženevě, je už minulostí. Titul BIS si odnesl skotský teriér Filisite Brash Koh-I-Noor majitelky V. Popovové z Ruska. Věříme, že ani naši vystavovatelé nezůstali pozadu.

Zúčastnili jste se se svým psem Evropské výstavy? Vyhráli jste anebo přivezli jste si aspoň hezké umístění? Pochlubte se nám! Pošlete fotografii svého úspěšného psa s popiskem a získaným titulem. Vaše fotografie rádi zveřejníme na stránkách našeho časopisu a na naší webové stránce.

Publikováno: 3.9.2013 20:19:41
Kategorie: Výstavy
Rubrika: MVP
SPECIÁLNÍ VÝSTAVA ALJAŠSKÝCH MALAMUTŮ

Stalo se již tradicí, že od roku 2004 Alaskan Malamute klub ČR pořádá každý druhý rok Speciální výstavu aljašských malamutů. Letos se v pořadí již po šesté se sešli přátelé, majitelé a chovatelé tohoto plemene v sobotu 4. května na Speciální výstavě konané při MVP v Praze – Letňanech.

Z přihlášených třiadvaceti malamutů bylo posouzeno dvacet, k tomu jeden pár psů, jedna chovatelská skupina a dvě děti v Juniorhandlingu. Paní rozhodčí Gerda Kastl z Německa, která přijala pozvání AMKČR, posuzovala s přehledem a grácií, tak jak jsme u ní zvyklí. Titul Vítěz Speciální výstavy, BOB a Nejlepší pes získal dvouletý pes Igual Du Grand Stormyth paní Renaty Sütto-Vítkové a titul BOS a Nejlepší fena, jeho sestra Isabela La Bella Stormyth stejné chovatelky. Spolu též vyhráli soutěž o Nejlepší pár psů.
Nejlepším mladým psem a BOJ se stal importovaný pes paní Jany Hynkové Oakiok Magic Boy for Polární úsvit a titul Nejlepším veteránem a BOV se stal Ago Polární úsvit pana Tadeáše Walerii.
Ocenění Nejlepší chovatelská skupina si získala CHS Stormyth paní Kateřiny Scheuflerové-Bergerové.

Výstava proběhla v pohodě a přátelské atmosféře a můžeme se těšit na podzimní XIV. Klubovou výstavu AMKČR která se bude konat 5. října v Praze 9 – Klánovicích.Lenka Juhaňáková

Foto: Jakub Antoš

Vložil: IvetaP
Publikováno: 17.5.2013 16:00:00
Kategorie: Výstavy
Rubrika: Klubové a speciální
MVP Praha 4. - 5. 5. 2013
Vložil: IvetaP
Publikováno: 6.5.2013 19:52:55
Kategorie: Výstavy
Rubrika: MVP
Crufts 2013

Nejprestižnější světová výstava psů je letos již historií. Pokud jste se zúčastnili, pak neváhejte a zasílejte nám  nezmenšené fotografie a nacionále svých svěřenců, i když jste zrovna nezazářili na stupních vítězů. Všechny došlé fotografie zveřejníme ve fotogalerii, některé pak i v časopise.
Umístěným gratulujeme, zúčastnění si i tak odnesli určitě nezapomenutelný zážitek. Své snímky můžete zasílat a adresu: redakce@pespritelcloveka.cz

Vložil: IvetaP
Publikováno: 11.3.2013 8:00:00
Kategorie: Výstavy
Rubrika: MVP
<<<12345>>>