Fotogalerie

Máte i vy fotografie z kynologických akcí, které byste zde rádi prezentovali? V tom případě nás můžete kontaktovat na e-mailu: redakce@pespritelcloveka.cz. V nejbližší možné době se s vámi domluvíme na způsobu doručení snímků a po pečlivém výběru vydařené snímky uveřejníme.

Pamatujte, prosím, že každá fotografie je v okamžiku vzniku automaticky chráněna autorským zákonem. Proto je jejich kopírování, publikování, komerční užití apod. možné pouze s písemným souhlasem autora. Kontakt na autora naleznete v jeho medailonku.

<<<12345>>>
VS MSKS Kunčice

Přinášíme fotoalbum z druhé výběrové soutěže MSKS, které pro nás nafotila Anna Juráková. Na startu se objevilo jednatřicet závodníků z původních třiatřiceti. Vítězkou závodu se stala Renata Machová Angelovová se svým německým ovčákem Tobiášem Anrebri s celkovým ziskem 288 bodů. Výsledková listina zde

Vložil: IvetaP
Publikováno: 23.5.2013 14:00:00
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: IPO
SPECIÁLNÍ VÝSTAVA ALJAŠSKÝCH MALAMUTŮ

Stalo se již tradicí, že od roku 2004 Alaskan Malamute klub ČR pořádá každý druhý rok Speciální výstavu aljašských malamutů. Letos se v pořadí již po šesté se sešli přátelé, majitelé a chovatelé tohoto plemene v sobotu 4. května na Speciální výstavě konané při MVP v Praze – Letňanech.

Z přihlášených třiadvaceti malamutů bylo posouzeno dvacet, k tomu jeden pár psů, jedna chovatelská skupina a dvě děti v Juniorhandlingu. Paní rozhodčí Gerda Kastl z Německa, která přijala pozvání AMKČR, posuzovala s přehledem a grácií, tak jak jsme u ní zvyklí. Titul Vítěz Speciální výstavy, BOB a Nejlepší pes získal dvouletý pes Igual Du Grand Stormyth paní Renaty Sütto-Vítkové a titul BOS a Nejlepší fena, jeho sestra Isabela La Bella Stormyth stejné chovatelky. Spolu též vyhráli soutěž o Nejlepší pár psů.
Nejlepším mladým psem a BOJ se stal importovaný pes paní Jany Hynkové Oakiok Magic Boy for Polární úsvit a titul Nejlepším veteránem a BOV se stal Ago Polární úsvit pana Tadeáše Walerii.
Ocenění Nejlepší chovatelská skupina si získala CHS Stormyth paní Kateřiny Scheuflerové-Bergerové.

Výstava proběhla v pohodě a přátelské atmosféře a můžeme se těšit na podzimní XIV. Klubovou výstavu AMKČR která se bude konat 5. října v Praze 9 – Klánovicích.Lenka Juhaňáková

Foto: Jakub Antoš

Vložil: IvetaP
Publikováno: 17.5.2013 16:00:00
Kategorie: Výstavy
Rubrika: Klubové a speciální
Krakonošův dogtrekking 2013
Vložil: IvetaP
Publikováno: 9.5.2013 13:00:00
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: Dogtrekking
MR vodících a asistenčních psů
Vložil: IvetaP
Publikováno: 7.5.2013 9:36:19
Kategorie: Reportáže, zajímavosti
Rubrika: Reportáže
MVP Praha 4. - 5. 5. 2013
Vložil: IvetaP
Publikováno: 6.5.2013 19:52:55
Kategorie: Výstavy
Rubrika: MVP
Bílý švýcarský ovčák na fotografii
Vložil: IvetaP
Publikováno: 22.4.2013 14:17:50
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Květen
Mezinárodní mistrovství služebních psovodů
Vložil: IvetaP
Publikováno: 22.4.2013 10:37:11
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: TART
Veselé Velikonoce 2013

I když to za okny zatím tak nevypadá, jsou zde svátky jara, a s nimi i spousta tradic a zvyků. Těší nás, že si naši čtenáři najdou chvíli času a během pletení pomlázek, malování vajíček či pečení velikonočních dobrot a popadnou fotoaparát a ,,uloví" nějaký podařený snímek svého psa, který nám pak zašlou i s přáním. Za všechny došlé snímky a milá slova díky a pohodové prožití velikonočních svátků vám přeje kolektiv redakce PPČ!První krásná přání od vás si můžete prohlédnout již nyní.

Vložil: IvetaP
Publikováno: 30.3.2013 7:40:51
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Duben
Francouzský buldoček na fotografii
Vložil: IvetaP
Publikováno: 25.3.2013 10:24:05
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Duben
Obranáři v Litoměřicích po deváté

V sobotu 2. března proběhl v areálu kynologického cvičiště Litoměřice již devátý ročník Obranářského závodu v kategoriích ZZO, ZM, ZVV1 a ZVV2. Po celý den posuzoval rozhodčí pan Jiří Pružina a obrany figuroval pan David Plicka. Celkem se závodu zúčastnilo 48 psovodů. V nejvyšší kategorii ZVV2, závodila například erdelteriérka Coffee Finta-Star, Ing. Petra Rezka, která je v republice jedním z nejúspěšnějších erdelů (Mistr ČR 2012 erdelteriérů). Rozhovor s Petrem Rezkem naleznete v květnovém čísle našeho časopisu, které vychází 19. dubna.

Foto: A. Soldánová, T. TaubnerVložil: IvetaP
Publikováno: 13.3.2013 12:48:40
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: NZŘ
<<<12345>>>