Fotogalerie

Máte i vy fotografie z kynologických akcí, které byste zde rádi prezentovali? V tom případě nás můžete kontaktovat na e-mailu: redakce@pespritelcloveka.cz. V nejbližší možné době se s vámi domluvíme na způsobu doručení snímků a po pečlivém výběru vydařené snímky uveřejníme.

Pamatujte, prosím, že každá fotografie je v okamžiku vzniku automaticky chráněna autorským zákonem. Proto je jejich kopírování, publikování, komerční užití apod. možné pouze s písemným souhlasem autora. Kontakt na autora naleznete v jeho medailonku.

<<<12345>>>
PF 2014

V této galerii máte možnost si prohlídnout všechna úžasná a krásně zpracovaná PFka, která nám byla zaslána.
Doufáme, že přáníčka vás potěší stejně jako nás!

Publikováno: 11.12.2013 10:08:31
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní
Fotosoutež s aljašským malamutem!

Číslo 12 našeho časopisu, které je nyní na trhu, je věnováno aljašským malamutům, proto vyhlašujeme novou fotosoutěž s tímto plemenem. Fotografie vašich chlupatých seveřanů nám můžete posílat v minimálním rozlišení 300 kB spolu s vaším jménem a poštovní adresou na fotosoutez@pespritelcloveka.cz do 15. prosince. Nejlepší snímky odměníme tříměsíčním předplatným našeho časopisu a jména výherců zvěřejníme na webových stránkách a v čísle 2/2014.

Publikováno: 26.11.2013 10:13:43
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Prosinec
Pražský Double CACIB sobota

O víkendu 2. – 3. listopadu proběhla již 25. Mezinárodní FCI výstava psů v Pražském výstavním areálu v Letňanech. Výstava byla hojně obsazena, přihlásilo se více jak šest tisíc psů! Sobotním vítězem BIS se stala nádherný fena plemene velký vendéeský hrubosrstý baset Barossa Rainstone majitlky I. Raič. V galerii vám přinášíme fotografie ostatních vítězů sobotníchních závěrečných soutěží.

 

Foto: Carmelka.cz

Publikováno: 5.11.2013 12:13:39
Kategorie: Výstavy
Rubrika: MVP
Pražský Double CACIB neděle

O víkendu 2. – 3. listopadu proběhla již 25. Mezinárodní FCI výstava psů v Pražském výstavním areálu v Letňanech. Výstava byla hojně obsazena, přihlásilo se více jak šest tisíc psů! Nedělním vítězem BIS se stal nádherný pětiletý pes plemene aljašský malamut Lord Of The Rings Appalachian majitlky K. Seidlové. V galerii vám přinášíme fotografie ostatních vítězů nedělních závěrečných soutěží.

 

Foto:Ing. Hanuš Brychta

Publikováno: 5.11.2013 11:37:02
Kategorie: Výstavy
Rubrika: MVP
Fotosoutěž "I hygiena má své meze"

Je tady podzim a s ním i vycházky do barevné přírody. Dovádění v lese, u vody, v horách nebo na zahradě psy těší a na vanu a šampon ani nepomyslí. Novou velkou fotosoutěž jsme nazvali "I hygiena má své meze!" a můžete nám do ní posílat fotografie svých miláčků, když zrovna nevypadají tak jako na soutěži krásy. Fotografie o minimální velikosti 300 kB spolu se svým jménem a poštovní adresou nám posílejte na fotosoutez@pespritelcloveka.cz do 10. prosince, a možná je použijeme do chystaného materiálu na toto téma.

Publikováno: 26.10.2013 20:06:22
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Listopad
Fotosoutěž se šiperkou

Číslo 11 našeho časopisu je věnováno šiperkám, proto vyhlašujeme novou fotosoutěž právě s tímto plemenem. Fotografie vašich černých rošťáků nám můžete posílat v minimálním rozlišení 300 kB spolu s vaším jménem a poštovní adresou na fotosoutez@pespritelcloveka.cz do 15. listopadu. Nejlepší snímky odměníme tříměsíčním předplatným našeho časopisu a jména výherců zveřejníme na webových stránkách a v čísle 1/2014.

Publikováno: 26.10.2013 19:56:15
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Listopad
Fotosoutěž s pekinézem

Máte doma pekinéze? Číslo 10 PPČ je věnováno pekingským palácovým psíkům, proto jsme pro vás připravili novou fotosoutěž. Fotografie vašich chlupatých miláčků nám můžete posílat v minimálním rozlišení 300 kB spolu se s svým jménem a poštovní adresou na fotosoutez@pespritelcloveka.cz do 15. října. Ty nejpovedenější fotografie odměníme tříměsíčním předplatným našeho časopisu a jména výherců zvěřejníme na webových stránkách a v čísle 12/2013.

Publikováno: 4.10.2013 9:35:36
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Září
2. mistrovství ČR malých plemen 2013 - fotogalerie

Foto: Martina Trnková

Publikováno: 11.9.2013 20:42:12
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: NZŘ
Přehlídka úspěchů českých vystavovatelů v Ženevě

Evropská výstava psů, která se konala 30. srpna – 1. září v Ženevě, je už minulostí. Titul BIS si odnesl skotský teriér Filisite Brash Koh-I-Noor majitelky V. Popovové z Ruska. Věříme, že ani naši vystavovatelé nezůstali pozadu.

Zúčastnili jste se se svým psem Evropské výstavy? Vyhráli jste anebo přivezli jste si aspoň hezké umístění? Pochlubte se nám! Pošlete fotografii svého úspěšného psa s popiskem a získaným titulem. Vaše fotografie rádi zveřejníme na stránkách našeho časopisu a na naší webové stránce.

Publikováno: 3.9.2013 20:19:41
Kategorie: Výstavy
Rubrika: MVP
Maďarský ohař hledá nového pána

Prosím o pomoc při hledání nového pána pro ročního psa maďarského ohaře bez průkazu původu. Carlos čili Karlík byl nalezen minulý týden a po pár dnech se podařilo vypátrat oba bývalé majitele, z nichž žádný nemá o psa zájem. Dostala jsem očkovací průkaz, pes je očkován, zdravý a bez jakýchkoli známek psychického či fyzického traumatu. Je to čilé a hravé štěně a nebojí se. Potřebuje pána, který na něj bude mít čas, bude s ním hodně chodit a dá mu základy výcviku. Pokud byste věděli o někom, kdo by ocenil milého a veselého kamaráda na procházky, je možno přijet se na psíka podívat k nám, případně mě kontaktovat na telefonu: 608 218 028, nebo na emailu taremys@gmail.com. Barbora Kalná

Publikováno: 3.9.2013 19:58:13
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní
<<<12345>>>