Ostatní

In urna elit, bibendum a, consequat vel, rutrum at, justo. Aliquam erat volutpat. Aliquam erat volutpat. Ut nisl magna, fermentum eget, consequat ac, varius a, nisl. Proin risus. Mauris vel risus. Maecenas varius. Pellentesque nisl urna, adipiscing nec, accumsan nec, tincidunt vel, velit. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Nullam eleifend, nulla at adipiscing semper; ante purus porttitor nunc, eu sodales justo ipsum eget libero. Curabitur feugiat, erat eu porta eleifend, velit tellus hendrerit diam, vel convallis nisl enim ut urna. In vel mi quis tortor tristique pretium.
<<<12345>>>
Vyhlášení výsledků fotosoutěže - Malý a velký pes

Adventní čas nám v redakci zpříjemnila rovná stovka vašich velmi zdařilých fotografií. Z nich jsme tentokrát vybrali pět těch pro nás nejlepších „dvojek“ a jejich autory opět prosíme, aby nás kontaktovali na redakčním e-mailu redakce@pespritelcloveka.cz .

Zároveň vyhlašujeme novou fotosoutěž na téma „Vánoce, Vánoce přicházejí…“. Zasláním své fotografie do soutěže autor zároveň souhlasí kdykoliv v budoucnu s jejím zveřejněním v našem časopise bez nároku na honorář. Nezmenšené fotografie nám můžete zasílat do 8. ledna na e-mail fotosoutez@pespritelcloveka.cz.  Podmínky zařazení do slosování: uvedení celého jména autora fotografie, od každého pouze jeden snímek, minimální požadovaná velikost 300 kB.

Vložil: miwei
Publikováno: 22.12.2010 10:19:56
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní
Fotosoutěž - Malý a velký pes

Vyhlašujeme novou fotosoutěž na téma „Malý a velký pes“. Zasláním své fotografie do soutěže autor zároveň souhlasí kdykoliv v budoucnu s jejím zveřejněním v našem časopise bez nároku na honorář. Nezmenšené fotografie nám můžete zasílat do 8. prosince na e-mail fotosoutez@pespritelcloveka.cz.  Podmínky zařazení do slosování: uvedení celého jména autora fotografie, od každého pouze jeden snímek, minimální požadovaná velikost 300 kB.

Vložil: miwei
Publikováno: 3.12.2010 11:43:00
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní
Historie psích plemen jak ji neznáte
Vložil: redakce
Publikováno: 2.12.2010 11:32:45
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní
Vyhlášení fotosoutěže Hurá, podzim!

Opět jste se velmi činili a poslali nám do redakce bezmála devadesát nádherných fotografií s tematikou podzimu, z nichž nebylo vůbec jednoduché vybírat. Ti z vás, kteří mají doma naše prosincové číslo, již vědí, které jsou ty šťastné tři výherní. Pro vás ostatní zveřejňujeme i zde na webu.

Vložil: miwei
Publikováno: 23.11.2010 10:53:39
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní
Fotosoutěž - Hurá, podzim!

Vyhlašujeme novou fotosoutěž na téma „Hurá, podzim!“. Zasláním své fotografie do soutěže autor zároveň souhlasí kdykoliv v budoucnu s jejím zveřejněním v našem časopise bez nároku na honorář. Nezmenšené fotografie nám můžete zasílat do 7. listopadu na e-mail: fotosoutez@pespritelcloveka.cz. Od každého autora může být do soutěže zařazen pouze jeden snímek minimální velikosti 300 kB.

Vložil: miwei
Publikováno: 2.11.2010 11:14:29
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní
Vyhlášení fotosoutěže Z bláta do louže

Ti z vás, kteří si již zakoupili naše listopadové číslo, jistě dobře vědí, které  tři fotografie nás tentokrát v redakci chytly za srdce a zvítězily. Zveřejňujeme je samozřejmě i zde na webu. Děkujeme všem, kteří před svým zmazaným či mokrým miláčkem nezvali nohy na ramena, ale duchapřítomně popadli fotoaparát, zvěčinili tento nezapomenutelný zážitek a navíc se s ním pochlubili nám všem. Vítěze prosíme, aby se nám opět ozvali na náš e-mail redakce@pespritelcloveka.cz.

Vložil: miwei
Publikováno: 23.10.2010 10:07:34
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní
Fotosoutěž - Z bláta do louže

Vzhledem k aktuálnímu počasí vyhlašujeme novou fotosoutěž na téma „Z bláta do louže“. Zasláním své fotografie do soutěže autor zároveň souhlasí kdykoliv v budoucnu s jejím zveřejněním v našem časopise bez nároku na honorář. Nezmenšené fotografie nám můžete zasílat na e-mail fotosoutez@pespritelcloveka.cz. Pozor, soutěž končí již 10. října! Od každého autora může být do soutěže zařazen pouze jeden snímek minimální velikosti 300 kB.

Vložil: miwei
Publikováno: 7.10.2010 10:08:56
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní
Fotosoutěž - Úsměvy a ksichtíky

Fotosoutěž na téma "Pes - úsměvy a ksichtíky" končí již dnes! Máte tedy poslední možnost zasílat nezmenšené fotografie na náš e-mail fotosoutez@pespritelcloveka.cz. Od každého autora může být do soutěže zařazen pouze jeden snímek! Požadované rozlišení je 300 dpi.

Budeme se těšit!

Vložil: miwei
Publikováno: 10.9.2010 10:31:21
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní
Fotosoutěž na téma Pes a léto

FOTOSOUTĚŽ byla dnešním dnem UKONČENA. Děkujeme všem za krásné fotografie. Opět budeme mít z čeho vybírat. Na vyhodnocení se můžete těšit v PPČ č. 9

 

Vložil: MP
Publikováno: 9.8.2010 11:01:45
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní
1. mistrovství ČR ve výkonu vodicích a asistenčních psů

Foto: Jan Šimeček

Vložil: miwei
Publikováno: 26.7.2010 14:46:49
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní
<<<12345>>>