10 Motivační foto/video Dorothea Rumanová

Desatou zaslanou fotografií je fotografie od Dorothey Rumanové.

Jmenuji se Dorothea Rumanová, běhám agility rok s fenkou jack russellem teriéra...

...Dášou.

Něco o mně: Je mi 12 let, stále studuji základní školu v Ostravě v 7. ročníku, ale do budoucna bych chtěla být fotografkou. Vždycky jsem toužila po psovi. Doma jsme vlastnili 2 americké kokršpaněly v době, když mi asi 6 let, bohužel zemřeli na stáří. Jak šel čas, tak jsem se dívala na youtube na videa pejskařů a zalíbila se mi agility. No jo, ale problém byl ten že jsem ji neměla s kým běhat. Prosila jsem rodiče, aby mi pořídili psa, stále mě odsekávali a odmítali.

Ale v létě minulý rok se mi splnil sen! Dostala jsem psa. Nevěděla jsem, jestli to je fórek nebo jestli to myslí opravdu vážně! Dostala jsem plemeno: Jack Russell teriér, v té době mi bylo jedno jestli se na agility hodí nebo ne, byl to prostě vysněný pes. Kolem 4 měsíců Dášenky jsme spolu začaly dělat tunely, potom asi ve 5 měsících jsem začala s Dášou běhat i jiné překážky. Jak rostla a rostla, tak byla stále starší.

Něco o Dáše: Je jí 17 měsíců, zatím jsme spolu byly na 5 neoficiálních závodech, 5. 12. byly naše první oficiální závody, a na to kolik jí je, běhá parádně! V létě bychom chtěly jít na kvalifikační závod pro Mistrovství Evropy juniorů (EOJ).
Náš cíl a sen je běhat pro radost, v lepším případě je určitě náš sen se kvalifikovat!

 

Na základě vašich připomínek jsme se rozhodli pozměnit pravidla a pojmout celou soutěž trochu jinak. Nyní již v soutěži nebudou rozhodovat lajky, ale nově budeme výherce (i jejich počet) vybírat v redakci. Zajímá nás příběh dvojice, jejich věk, aktivity a cíle. I proto jsme vám je nyní začali představovat textem, který nám byl s videem či fotografií zaslán. Všechny najdete na www.pespritelcloveka.cz.

Zapojit se můžete i vy! Pošlete nám svoje motivační foto/video s příběhem o sobě a o svém psovi na fotosoutez@pespritelcloveka.cz. Máte možnost získat roční předplatné, a pokud jste již naším předplatitelem, dostane ceny v hodně nejméně 2000 Kč.
Fotografie nám posílejte v minimální velikosti 300 kB.

Pozor! Video neposílejte do e-mailu ani přes žádné internetové úschovny! Pouze nahrajte na Youtube jako veřejné a pošlete nám odkaz. Zaslaná videa nebudeme stahovat, zveřejňovat budeme výhradně vaše odkazy na Youtube. Můžete získat roční předplatné, a pokud jste již naším předplatitelem, dostane ceny v hodně nejméně 2000 Kč!

Publikováno: 21.12.2015 11:07:49
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Leden