11 Motivační foto/video Karolína Smetanová

Nové video a foto, tentokrát již jedenácté nám zasla Karolína Smetanová.

Dobrý den, zaujala mě Vaše soutěž o motivační video/fotku. A tak jsem si řekla, že za to nic nedám, když Vám něco napíšu o mojí Kessy.

Jmenuji se Karolína Smetanová, je mi 17 let a před 10 měsíci jsme si adoptovali z Malšovického útulku, teď už dvou letou, fenku Kesinku.
Kessy se do útulku dostala jako malé půl roční štěňátko, které někdo vyhodil do lesa. V útulku si chvilku pobyla, než si jí adoptovali jedni mladí lidé, kteří Kesku asi po dvou měsících znovu vrátili do útulku, protože jim zakousla jednu slepici a byla prý hrozně zlobivá. To se podle ošetřovatelů v útulku, hodně projevilo na její povaze- byla smutnější, vystresovanějším, moc nedůvěřovala lidem apd. Poprvé jsem se s Kes potkala, když jsem s mamkou chodila do Malšovického útulku venčit pejsky. Jednou nám právě na venčení přivedli Kessy. Od první chvíle jsem z ní byla na nervy, protože hrozně tahala, kousala a byla hrozně zlobivá, ale když jsme jí potom vraceli z procházky, tak nějak mi uvízla v hlavě. Od té chvíle jsem ji jezdila venčit každý týden a postupně jsem se do ní stále více zamilovávala. :-) No a po měsíci už byla u nás doma. Ze začátku to s ní bylo strašně těžké, nechtěla poslouchat, tahala na vodítku, všechno rozkousala na co přišla, nehtěla spolupracovat. Začala jsem s ní chodit na Plačický cvičák, kde nám velice pomohli a Kesinka začala být lepší a lepší. Protože je hrozně aktivní, děláme spolu canicross, agility, dogdancing a poslušnost. :-) Kesi je hrozně akční tvor, který jde do všeho s chutí a elánem a i když její start v životě nebyl úplně ideální, postupně se nám podařilo a snad i podaří odborat všechny problémy, které máme. Na závěr bych jen chtěla říct, že jsem se hodně rozhodovala mezi ní a ještě jedním pejskem (border kolií s PP) a přesto, že mi hlava říkala ať si koupím borderku se kterou budu mít všechno jednodušší, dala jsem na to, co mi říkalo srdce a i když máme ještě hodně před sebou, nelituji ničeho.


Tady v odkaze fotopříběh o Kessy: https://www.youtube.com/watch?v=V9dWCyuQCCg a video, kde je vidět část věcí s čím se zabýváme: https://www.youtube.com/watch?v=T6I-k80Y2FA

Na základě vašich připomínek jsme se rozhodli pozměnit pravidla a pojmout celou soutěž trochu jinak. Nyní již v soutěži nebudou rozhodovat lajky, ale nově budeme výherce (i jejich počet) vybírat v redakci. Zajímá nás příběh dvojice, jejich věk, aktivity a cíle. I proto jsme vám je nyní začali představovat textem, který nám byl s videem či fotografií zaslán. Všechny najdete na www.pespritelcloveka.cz.

Zapojit se můžete i vy! Pošlete nám svoje motivační foto/video s příběhem o sobě a o svém psovi na fotosoutez@pespritelcloveka.cz. Máte možnost získat roční předplatné, a pokud jste již naším předplatitelem, dostane ceny v hodně nejméně 2000 Kč.
Fotografie nám posílejte v minimální velikosti 300 kB.

Pozor! Video neposílejte do e-mailu ani přes žádné internetové úschovny! Pouze nahrajte na Youtube jako veřejné a pošlete nám odkaz. Zaslaná videa nebudeme stahovat, zveřejňovat budeme výhradně vaše odkazy na Youtube. Můžete získat roční předplatné, a pokud jste již naším předplatitelem, dostane ceny v hodně nejméně 2000 Kč!

 

Publikováno: 21.12.2015 10:49:19
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Leden