16 Motivační foto/video Aneta Ochránková

V naší emailové schránce přibyl další email do soutěže. V pořadí již šestnáctým soutěžím se stala Aneta Ochránková se svou dlouhosrstou kolií.

 

Se svojí fenkou kolie dlouhosrsté se od štěňátka

věnuji učení triků a agility. V jejich pěti letech začala však kulhat a na prstu na levé zadní noze jí byl zjištěn nález na kosti. Prst jí byl amputován. To však pro nás není překážkou a po klidovém režimu už si opět užíváme společnou zábavu.

Jejich video si můžete prohlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=A3S0Qdul9iA&feature=youtu.be

Přihlásit se můžete i vy! Pošlete nám svoje motivační foto/video s příběhem o sobě a o svém psovi na fotosoutez@pespritelcloveka.cz. Máte možnost získat roční předplatné, a pokud jste již naším předplatitelem, dostane ceny v hodně nejméně 2000 Kč. Fotografie nám posílejte v minimální velikosti 300 kB.

Pozor! Video neposílejte do e-mailu ani přes žádné internetové úschovny! Pouze nahrajte na Youtube jako veřejné a pošlete nám odkaz. Zaslaná videa nebudeme stahovat, zveřejňovat budeme výhradně vaše odkazy na Youtube. Můžete získat roční předplatné, a pokud jste již naším předplatitelem, dostane ceny v hodně nejméně 2000 Kč!

 

 

Publikováno: 8.1.2016 12:12:35
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Leden