Vyhlašujeme novou fotosoutěž Za hranice všedních dní

V čísle 8, které vyjde 23. července, vyhlašujeme novou fotosoutěž Za hranice všedních dní, fotografie do ní nám však můžete posílat už teď! Na 100 výherních snímků čeká zajímavá odměna!

Ilustrační foto: K. Hejretová

Prožili jste krásnou letní nebo zimní dovolenou se psem a máte z ní nezapomenutelné zážitky? Chystáte se na další cestu se svým čtyřnohým přítelem? Právě pro vás je určena nová cestovatelská fotosoutěž Za hranice všedních dní. Snímky s tematikou cestování za krásami přírody a zajímavých míst naší planety spolu se svým jménem a poštovní adresou posílejte na fotosoutez@pespritelcloveka.cz do 8. srpna.

Tentokrát odměníme až 100 nejlepších fotografií přípravkem Reisfit proti nevolnosti psů a koček při cestování v dopravním prostředku. Vítězné fotografie a jména výherců zveřejníme na www.pespritelcloveka.cz a vybrané fotografie najdete také v čísle 10 našeho časopisu.

Tablety proti cestovní nevolnosti Reisfit

Přípravek předcházející cestovním nevolnostem u psů a koček.
Doporučené dávkování: kočky a psi 1 tabletu na 10 kg tělesné hmotnosti (4 mg cyklizinhydrochlorid na 1 kg tělesné hmotnosti)
Obsah: 10 tablet
Aplikujte půl hodiny před přepravou. Léčba může byt zopakovaná každých 6 hodin, pokud je to nutné – maximálně 3x denně.
Varování: Nepředávkujte! Na delších cestách nepodávejte častěji než jednou za 5-6 hodin. Nepodávejte výrobek mladým, slabým anebo nemocným zvířatům.

Publikováno: 26.6.2015 12:36:10
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Srpen