Mějte přehled o tom, kde se pes nachází. Díky DOG GPS X20!

Využíváte psy při naháňkách nebo záchranářské činnosti a chcete mít dokonalý přehled o každém kroku vašeho psa? Nebo prožíváte každodenní stres při procházkách ve volné přírodě, zda se Vám mazlíček na přivolání vrátí a nezaběhne se? S těmito obavami se nyní můžete rozloučit. GPS lokalizátor X20 vám efektivně pomůže k nalezení ztraceného či zatoulaného psa. Můžete se tak se svým psím přítelem směle a bez sebemenších obav vrhat do nejrůznějších dobrodružství.

Společnost Dogtrace nyní přichází s novinkou. Tou je přístroj určený na vyhledávání psů DOG GPS X20 s dosahem až 20 km. Pro zajištění co nejvyššího dosahu využívá GPS X20 nejmodernější technologii modulace radiového signálu LoRa (Long Range). Zařízení se skládá z vysílače, který je umístěn na obojku psa, a přijímače, na němž může psovod sledovat pohyb i vzdálenost od psa. Přijímač umožňuje sledovat až 9 psů zároveň. Je proto ideální pro psí záchranáře a při mysliveckých naháňkách. Zařízení je navíc plně vodotěsné a má dobře čitelný displej bez ohledu na intenzitu slunečního svitu.

Výhody lokalizátoru DOG GPS X20
V porovnání s konkurenčními zařízeními má DOG GPS X20 mnoho výhod. Jednou z nich je nejmenší a nejlehčí obojek (vysílač), který je vůbec na trhu k dostání. Ovládání přijímače je uživatelsky přátelské a velmi jednoduché. Akumulátory vydrží na jedno nabití až 40 hodin. Bezkonkurenční je i co se týče ceny. Přesvědčte se sami v našem e-shopu.

Nejmodernější technologie s vysokou citlivostí na signál GPS v přijímači i vysílači umožňuje detailní lokalizování psa a dlouhodobé sledování jeho pohybu. Přijímač také disponuje funkcí kompasu, díky níž se budete moci snadněji zorientovat v nepřehledném terénu.
Dalšími unikátními funkcemi DOG GPS X20 jsou funkce FENCE a BEEPER. Fence, tedy v angličtině plot, vytváří akustickou hranici k vytyčení prostoru psa. Beeper je akustickou signalizací zastavení, případně opětovného pohybu psa.
Kromě bezpečnosti, výdrže a nejmodernějších technologií myslíme i na módní trendy. Proto si můžete vybrat z velkého množství barev a designů řemenů. Od klasického černého, přes maskáčový až po reflexní barevné. Je jen na vás, který se k vám a vašemu psovi bude hodit nejlépe. Dokoupit si samozřejmě můžete i náhradní akumulátory, náhradní vysílač i přijímač nebo napájecí adaptér s USB kabelem a klipsem pro GPS.

Pro psí profesionály i domácí mazlíčky
GPS lokalizátor tedy není jen profesionálním zařízením pro myslivce, ale je určený pro každého, kdo má již nějakou zkušenost s tím, že se pes na procházce ve volné přírodě zaběhl. S GPS lokalizátorem již můžete směle zapomenout na zastaralé způsoby vyvěšování letáčků. O tom, kde se váš pes nachází, se totiž dozvíte okamžitě.

Publikováno: 8.9.2017 14:39:18
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní