Nevýstavní úprava knírače

Stříhat nebo trimovat? Majitelé kníračů to vidí každý jinak. Kdo chce mít výstavního šampiona, musí upravovat srst předepsaným způsobem, tj. trimováním. Nevýstavní knírači bývají upravováni různě podle praktických požadavků svých majitelů. Kdo se nyní stal naším psím modelem? A máme pro vás i jednou novinku! Třeba se přidáte…

Kdo se nyní stal naším psím modelem?
Ráďa je fenka malého knírače bez PP v barvě pepř a sůl. Je to sice milé, ale nervově labilní zvířátko se sklony k hysterii. Fenka je přecitlivělá a na sebemenší nepříjemnost reaguje ohlušujícím ječením. Zřejmě i díky tomu její panička péči o srst nepřehání – fenka chodí pravidelně na úpravu se srstí plnou cucků.

A máme pro vás i jednou novinku!

V čísle 3 PPČ vám přinášíme postup, jak upravit knírače stříháním, a najdete zde také zkušenosti několika majitelů s úpravou srsti kníračů různých velikostí a s různými výstavními či pracovními ambicemi.
Upravujete srst svého psa sami? Pošlete nám foto a příběh. V čísle 5 na vás bude čekat plemeno ši-tzu a fotografie vašeho psa může zdobit stránky našeho časopisu.

Vše najdete v čísle 3, které je právě v prodeji.


Publikováno: 17.3.2016 10:42:49
Kategorie: Plemena psů
Rubrika: II. skupina