Znáte VÝMARSKÉHO OHAŘE?

Výmarští ohaři se v posledních letech těší velké oblibě. Myslivci je vyhledávají pro jejich všestrannost. Jejich přátelská a oddaná povaha i elegantní vzhled nachází stále více příznivců i mimo loveckou kynologii.

Znáte výmarského ohaře? To hned můžete zjistit – zkuste odpovědět na naše otázky. Pokud navíc rádi čtete, máte možnost vyhrát knihu Výmarský ohař! Soutěžní otázky najdete v čísle 6, které je právě v prodeji!

MVDr. Jana Kočová

Výmarský ohař

Historie - chov - výcvik
Výmarští ohaři se v posledních letech teší velké oblibě. Myslivci jsou vyhledáváni pro svou všestrannost. Jejich přátelská a oddaná povaha i elegantní vzhled nachází stále více příznivců i mimo loveckou kynologii.
První česká odborná monografie seznámí čtenáře s historií plemene u nás i v zahraničí, i s významnými osobnostmi, které se o jeho chov zasloužily, a také s exteriérem, povahou a vlastnostmi výmarských ohařů.
Kapitoly o chovu, péci o psa, správném výběru štěněte, zdravotní problematice,výchově, výcviku i výstavnictví mohou být užitecným pomocníkem majitelům výmarských ohařů i dalších plemen, nejen loveckých
psů.
MOC 299 Kč | vázaná bez přebalu | 304 stran | 165 x 235 mm
ISBN 978-80-204-4033-4

Žádejte v knihkupectví nebo se slevou 20% na www.kniha.cz

Publikováno: 1.6.2016 9:23:02
Kategorie: Plemena psů
Rubrika: VII. skupina