Francie a psi

Tip na víkend to asi nebude, ale proč ne na příští léto?

Vydejte se společně se svým čtyřnohým přítelem na toulky krásnou Francií.  Mile vás překvapí všude panující příjemná atmosféra i vstřícný přístup místních obyvatel.  Navštivte společně se svým psem nádherné hrady a zámky, kterým je například krásný Marquessac nebo prozkoumejte největší písečnou dunu v Evropě. Francie nabízí spoustu krásných míst, ať už podniknete dovolenou strávenou u moře nebo se rozhodnete cestovat po vnitrozemí. Francie se určitě stane místem, kam se budete rádi vracet. Nikdo a nikde neřeší, jestli má být pes na vodítku. Francouzi očekávají, že víte, co si se svým psem můžete dovolit.  Jsou milí, taktní a přívětiví, stejně to předpokládají u vás a vašeho psa. Nabízejí za to ohromnou toleranci a volnost.

Protože je drtivá většina místních psů v pohodě, Francouzi totéž očekávají i do vašeho psa – máte-li ho na volno, sahají na něj a hladí ho bez dovolení, nabízejí mu ňaminky. Jaká další místa při cestě po Francii navštívit a na co si dát pozor, se dozvíte v rubrice „Od každého něco“ v č. 10 Pes přítel člověka, které je právě nyní v prodeji!

Napište nám i vy o svých zážitcích, zkušenostech, tipech spojených s cestování se psem na naši adresu - redakce@pespritelcloveka.cz.

Publikováno: 4.10.2013 9:31:39
Kategorie: Reportáže, zajímavosti
Rubrika: Reportáže