Bullí hrátky 2011

Speedy team o.s. a 238. ZKO Kladno Rozdělov pořádali 6. srpna 2011 U Zvonečku sportovní akci určenou pro plemena typu bull a nejen je.  V tomto závodě byly pro závodníky připraveny čtyři disciplíny High jump (výskok na peška), Weight pull sprint (sprint se zátěží na 50m), Wall climbing (výskok na peška šplhem) a Monkey track (překážková dráha). I přestože tato akce byla na Kladně pořádána poprvé, zazávodit si přijelo přibližně 100 závodníků ve všech disciplínách.

Počet závodníků mile překvapil organizační tým, neboť několik dní před konáním závodů bylo počasí i předpověď na den konání závodů dosti nepříznivá. I přes všechny chmury, které slibovali meteorologové, se počasí v den konání umoudřilo a všechny zúčastněné ochladil jen krátký deštík krátce po obědě.  Mezi závodícími plemeny mohli přihlížející vidět APBT, AST, ABT, SBT, bohužel se letošní akce nezúčastnil žádný zástupce „nebullích“ plemen, ale pevně věříme že v příštím roce toto bude napraveno.
Během celého dne mohli závodníci sbírat body z jednotlivých disciplín pro získání titulu nejlepší pes a fena Bullích hrátek 2011, neboť všechny disciplíny byly rozděleny na psy a feny. Nejlepším psem se stal Nero Filipa Veselého, který si toto ocenění získal těmito výkony: 2. místo Wall climbing a Weight pull sprint  1.místo High jump  Nejlepší fenou se stala Ája Mariky Michajlové díky těmto výsledkům:  třikrát 1. místo v disciplínách High jump, Weight pull sprint a Wall climbing.
Co dodat závěrem? Velké poděkování patří sponzorům akce, bez kterých by bylo velice těžké tuto akci uspořádat, a také všem obětavým lidem ze Speedy teamu. A tak všem přeji mnoho sportovních úspěchů nejen v pitbullích sportech. A za rok neviděnou.     
Gabriela Mošovská
Speedy team o.s.

Fotografie z akce jsou na http://speedyteam.rajce.idnes.cz/

Výsledky zde

 

 

Vložil: Peggyna
Publikováno: 5.9.2011 14:23:12
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: Weight pulling