Canicross - sezona v plném proudu!

Domácí vrchol sprintové sezony

Právě tím bývá každoročně mistrovství České republiky. Letos se jeho pořádání zhostil Trnka team na svých domácích tratích – ve Třech Studních v srdci Vysočiny. Už několikrát se zde MČR uskutečnilo a letos zde už proběhly dva závody. Závodníci proto měli tratě dokonale naježděné a všichni chtěli prodat, co mají natrénované. Závody na Horníku byly bohužel navzdory své kvalitě vždy trošku poznamenány nižší účastí. To se ale letos mělo výrazně změnit…

Nakonec se na listině přihlášených mohli objevit úctyhodných 151 jmen. Jaká byla trať? V jakých kategoriích se závodilo? Kdo vyhrál? A jaké bylo nejdelší spřežení závodu? Dočtete se v čísle 1, které je právě v prodeji!

Češi pod Tatrami bodovali

Letošní kalendář podzimních canicrossových závodů je u nás poměrně nabitý. I přesto si ale skupinka českých závodníků našla čas, aby vyjela na závody na Slovensko. Nebyly to totiž ledajaké závody, ale rovnou Mezinárodní mistrovství Slovenska v mushingu a zároveň závod Světového poháru IFSS.

Jak si vedla 13-členná česká výprava? Co bylo největší překážkou na trati? Jak si závodníci poradili s bahennou lázní během závodů? Dočtete se v čísle 1, které je právě v prodeji!

Publikováno: 9.1.2015 16:28:57
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: caniscross + skijöring