Helppes pořádá další Super den!

Je to již téměř rok, co jsme se sešli, abychom společně předali nové psí pomocníky dospělým i dětem se zdravotním postižením, aby je provázeli na jejich nelehké cestě životem. V sobotu 23. září od 10:30 hodin vás rádi přivítáme v našem výcvikovém areálu v Praze 5 – Motole.

Rok uběhl jako voda a my jsme v plných přípravách na letošní slavnostní promoce čtyřnohých studentů Helppsí akademie – Super den 2017.
14 psích studentů letos ukončilo či ukončí své náročné studium na katedrách vysokého učení asistenčního, signálního a vodícího, aby mohli pomáhat svým novým páníčkům s vážným zdravotním handicapem.
Je již tradicí, že úspěšní čtyřnozí studenti mají své patrony z řad známých osobností našeho kulturního a veřejného života, kteří přijdou svou účastí a benefičním vystoupením podpořit projekt přípravy a výcviku psích asistentů. Svou účast přislíbili Marta Kubišová, Bára Nesvadbová, Anička Fialová, Karel Gott, Miro Žbirka, Karel Kahovec a skupina George & Beatovens, Milan Peroutka, Sámer Issa a další známé osobnosti.
Přijďte se s námi pobavit a spolu s našimi hosty podpořit nové majitele psích pomocníků při jejich vykročení za lepší budoucností po boku psích asistentů.

Publikováno: 12.9.2017 9:20:04
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: Canisterapie