Mistrovství České republiky obedience

Mistrovství se i s dalšími otevřenými kategoriemi konalo o víkendu 5. - 6. 11. v Brně v kynologické hale Zetor. V sobotu se soutěžilo ve třídách OB2 a OB-Z a v neděli v OB1 a v mistrovské třídě OB3. Posuzovali zde rozhodčí Christian Steinlechner (Rakousko) - OB2, OB3 a Lukáš Jánský (Česká republika) - OBZ, OB1. Stewardem byla Zuzana Coufalová a jako pomocný steward zde působila Anna Musilová.

Celkové výsledky
Kategorie OB-Z
1. Jana Salabová a Kuky (kříženec)
2. Denisa Smígová a Creamy Nimzi Royal Fellow (border kolie)
3. Petra Chromčáková a Max (kříženec)
4. Denisa Řeháková a Cherry Derik (německý ovčák)
5. Jiří Šimoňák a Agip Fly Redrob Fenix (border kolie)
6. Lucie Gabrielová a Fae Dream of Magic Border´s (border kolie)
7. Zuzana Fialová a Anthony Hop Skins Zamunda (border kolie)
8. Soňa Hošková a Augustýna Noktuel (bernský salašnický pes)
9. Alžběta Kozubová a Figgi Majorův háj (německý ovčák)
10. Karolina Makovská a Tyra Banks Owin Astronaut (knírač malý)
11. Monika Táborská a Chelly Bombastic Carcassonne Tolugo (australský ovčák)
12. Jitka Peierova a Barbarella Gold Bryvilsár (pudl střední)
13. Dagmar Laníková a Chyť si mě Leneli (kolie krátkosrstá)
14. Bohdana Melicharová a Across The Line Zip Zap (border kolie)
15. Soňa Šabacká a All My Dreams Sweet Provocateur (parson russell teriér)
16. Lucia Nováková a Harriet At Ever After (kolie dlouhosrstá)
17. Eva Bajgarová a Tiffany Qwin Astronaut (knírač malý)

Kategorie OB1
1. Michaela Míčová a Acey Ducey Zip Zap (border kolie)
2. Hana Vymazalová a Niki z Hückelovy vily (belgický ovčák tervueren)
3. Petra Štolová a Coudy Gold Luck (zlatý retrívr)
4. Barbora Smejkalová a Thor (kříženec)
5. Iveta Sadílková a Arsenic Barathea (belgický ovčák malinois)
6. Iveta Skalická a Indiana Slezský hrádek (border kolie)
7. Radim Sedláček a Rozinka Svěží vítr (australský ovčák)
7. Jana Sommrová a Terezka Dajavera (border kolie)
9. Petra Svobodová a Sherlock Nadina-Sis (briard)
10. Hana Abrahámová a Xapp Deabei (belgický ovčák tervueren)
11. Michaela Lepařová a Attack Barathea (belgický ovčák malinois)
12. Pavla Dušková a Jazz Chants Hob Nob (border kolie)
13. Zuzana Slámová a Elga z Hückelovy vily (belgický ovčák malinois)
14. Kristýna Schwarzová a Achita Serapion (dobrman)
15. Marta Pöchmannová a Gera z Velkooseckých zahrad (německý ovčák)
16. Ivana Němečková a Jolie Jersey Starý Machnáč (belgický ovčák tervueren)
17. Dana Kotáskova a Thor (kříženec)
18. Jindřiška Nohelová a Caezare Chucky od Malého Košíře (chodský pes)
19. Alice Wludyková a Jacqueline Alkyra (border kolike)
20. Jana Andree a Buceffalos Fitmin (border kolie)
21. Michaela Houserová a Hailey JE-CU-B (jorkšírský teriér)
22. KateřinaPěluchová a Giuseppe Galletti Wapini von Folge (holandský ovčák krátkosrstý)

Kategorie OB 2
1. Hana Vymazalová a Cessy z Melechovské stráně (chodský pes)
2. Jan Baroš a Amigo de Fox Redrob Fenix (border kolie)
3. Soňa Šabacká a Ernie Finta Star (erdelteriér)
4. Jana Krátká a Draco Esmee Wonderfull Dream (border kolie)
5. Monika Javorová a Orlando James z Gipova (chodský pes)
6. Andrea Lerchová a Idea Dea Czech Rea (bernský salašnický pes)
7. Lucie Prause a Hadden Ferenčík (border kolie)
8. Veronika Višvaderová a Grace z Jukasu (německý ovčák)
9. Petra Štolová a Bárny Gold Luck (zlatý retrívr)
10. Marie Vágenknechtová a Alaia Black z Kovárny (belgický ovčák tervueren)
11. Simona Neckářová a Arelia Merli Redrob Fenix (border kolie)
12. Edita Vraspírová a Dongo z Tau´Ri (kolie krátkosrstá)
13. Marie Losová a Apache Magic Tonic Fallcat (australský ovčák)
14. Zuzana Rozová a Rebel Amis z Roznetu (knírač malý)
15. Jana Sommrová a Decent Demon z Kovárny (belgický ovčák tervueren)
16. Jitka Zvolánková a Annie ze Charlotina údolí (knírač střední)
17. Lucie Ilgnerová a Mája (kříženec)
18. Pavla Husáková a Tweed Deabei (belgický ovčák tervueren)

Kategorie OB 3
1. Dana Valešová a Andromeda Sub Tilia (border kolie) 300, 5 bodů, titul CACT, mistr ČR
2. Jana Grešová a Hummer Mintaka (border kolie) 270 bodů, titul Res. CACT
3. Ivana Šimůnková a Daisies Bohemia Patrix (border kolie)
4. Anežka Rybová a Def Leppard Sub Tilia (border kolie)
5. Jitka Peierova a Dancer von der Herbordsburg (pudl střední)
6. Jarmila Kvasnicová a Berry Bohemia Checko (australský ovčák)
7. Júlia Bukovinská a Apogee Free Redrob Fenix (border kolie)
8. Kristýna Vojkovská a Va Va Voom Never Never Land (border kolie)
9. Ladislava Richterová a Cat Ballow Hardy Horde (border kolie)
10. Marie Losová a Coudy Emily Bohemia (australský ovčák)
11. Anna Musilová a Aroma Chilli Redrob Fenix (border kolie)

Publikováno: 7.11.2016 1:08:29
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: Obedience