Trhněte si aneb koloběžkářský pozdrav

Moc ráda se svými psy chodím na vycházky, občas lehce popoběhneme, ale kolo ke psům jsem po některých nejen svých zkušenostech zavrhla. Koloběžku jsem vnímala jako jednu ze sportovních disciplín, tudíž nic pro náš relax. A pak si ji pořídila kamarádka „jen tak“, a můj zájem o koloběžku byl probuzen. Věřím, že letos Ježíšek uzná, že jsem byla celý rok mimořádně hodná, a najdu ji pod vánočním stromečkem. Už teď si při vycházkách říkám – ááá, tady to budeme krosit, kamarádi…
Jak si vybrat koloběžku?

Zkrátka koloběžka je naše téma měsíce, a opravdu jsme s výběrem tématu nemysleli jen na vrcholové sportovce, kterými pro mě jsou všichni závodníci, které vídám na fotografiích, jak jsou tažení svým psem. V nemožných úhlech, bahně, zaťatými svaly i zuby. Kdepak. Zaujalo mě, kolik právě s pomocí koloběžky dnes svého psa nasvaluje třeba před výstavní sezonou, anebo mu prostě jen dopřává rychlejší pohyb.
Jak si ale koloběžku vybrat a na co nezapomenout? Jaké otázky si musíme před jejím výběrem položit? Jak na ní jezdit? A navíc dvě zkušenosti našich čtenářek – to vše v č. 12 našeho časopisu, které je nyní v prodeji!


Publikováno: 4.12.2015 9:58:54
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: Mushing