Klubová výstava Pannonia klubu

V pořadí XI. Klubovou výstavu, uspořádal Pannonia Klub zastřešující maďarská a rumunská pastevecká plemena. Posuzovat přijel milý host a zkušený rozhodčí z Maďarska Dr. Miklós Levente. Tradice Klubové výstavy konané při NVP v Ostravě a renomovaný rozhodčí, to byly důvody, které přilákaly vystavovatele těchto vzácných plemen z domova i zahraničí – z Rakouska, Německa, Slovenska, Polska a České republiky. Diváci tak mohli obdivovat vzácné mioritiky, karpatské ovčáky, komondory, puli, pumi a mudi. 

Na fotografii - Komondor pes Avar Király Puszta V1, CAC, Kl. Vítěz, BOB

Na výstavu bylo přihlášeno 23 psů, nejpočetnějšími zástupci se mohla chlubit maďarská pastevecká plemena. Nejstarším veteránem byl desetiletý vitální puli Konok Kunok Pulija Tücsök „Ditschert“, který získal tituly V1, Nejlepší veterán, BOB a BIS 2.
Krásný a statný mladý mioritic rakouské chovatelky Wooly Bear Alike Fluffy Snowball získal V1, CAJC, Kl. Vítěz mladých 2012, BOJ, BOB a BIS 3. A nejkrásnějším psem celé výstavy se stal mladý pes mudi z českého chovu Adriany Slezákové Arion Fron Fighter V1, CAC, Kl. Vítěz 2012, BOB, BIS 1!
                                                                                          Karin Mikolášová

Na fotografii - Mudi pes Arion Fron Fighter V1, CAC, Kl. Vítěz, BOB, BIS

Foto: P. Mikoláš

Sponzoři výstavy:
Generálním sponzorem XI. Klubové výstavy Pannonia klubu byl Dibaq a.s., výrobce výživových programů značky Fitmin, který věnoval vítězům štědré ceny.
Mediálním partnerem a bohatým sponzorem výstavy je časopis Pes přítel člověka.
Dalšími věcnými sponzory výstavy jsou BLACKSTAR GROUP – Romana Andlová, autorizovaný dovozce krmiv značky EXCELLENT a ARKO, CHS Komondorů FCI Király Puszta – manželé Mikolášovi, Alena Sroková a Martina Buganská CHS Puli FCI Mormegil.

Kompletní reportáž z výstavy vám přineseme v červnovém čísle našeho časopisu

Vložil: IvetaP
Publikováno: 18.4.2012 8:43:33
Kategorie: Výstavy
Rubrika: MVP