Medailon uživatele

Jméno a příjmění: Maria Steinerová
Ulice:
Město: Praha
Telefon:
WWW: www.sweetinnocencekennel.weebly.com
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

V sobotu 21. června pořádal Canis klub Trutnov již pátý ročník mistrovství ČR border kolií v obedience.  Celá akce probíhala pod záštitou BCCCZ ve Dvoře Králové nad Labem. I letos se mistrem BCCCZ v obedience stala Dana Valešová s Andromedou Sub Tilia, která si mistrovský titul odnesla domů již počtvrté v pořadí!

Kategorie : Výcvik a sport

V sobotu 14. června 2014 se v areálu základní kynologické organizace Šenov konal již třetí ročník závodu Šenovský pohár se zadáním titulů CACT pro kategorii IPO3.

Kategorie : Výcvik a sport

V neděli 1. června, se při klubové výstavě pražských krysaříků konal pátý ročník coursingového závodu Fofr Cup 2014 neboli memoriálu Kritiky Proper Puppy.

Kategorie : Výcvik a sport
Rubrika: Coursing

Impozantní zvíře zbarvené jako bezhvězdná noc, prohánějící se pastvinami Orlických hor střežíc „své“ stádo. To všechno a mnohem víc je briard Shadow of Boss Dalido alias Charlie Šárky Bergerové, pro kterou se pasení stalo neodlučitelnou součástí života.

Kategorie : Výcvik a sport
Rubrika: Pasení

Fotogalerie uživatele: zobrazit vše

O víkendu 3. - 4. května jsme měli možnost v areálu výstaviště PVA v Letňanech obdivovat přes dva tisícepsů různých plemen, barev i velikostí a to na 26. pražské mezinárodní výstavě psů Prague Expo Dog! Na této výstavě bylo možno získat krom prestižních titulů a ocenění i nominaci na Cruft´s 2015!

Publikováno: 7.5.2014 11:27:49
Kategorie: Výstavy
Rubrika: MVP

Velikonoční svátky jsou úspěšně za námi a do redakce nám během nich dorazilo několik velmi povedených přáníček, o která bychom se s vámi rádi podělili!

Publikováno: 23.4.2014 10:30:16
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní

Spousta z nás bere své miláčky s sebou na výlety, či dovolené, ale jsou mezi námi i dobrodružnější povahy, kteří vyráží ve společnosti svého čtyřnohého miláčka i na vodu!  Podělte se s námi o vaše nejhezčí zážitky a oblíbené trasy. Velmi oceníme i tipy na vámi vyzkoušené a osvědčené vybavení, a na co si dát při vodní turistice se psem nejvíc pozor!
Vaše příběhy a tipy, doplněné o fotografie (velikost min. 300KB) posílejte do 14. května na adresu redakce@pespritelcloveka.cz.
Nejhezčí příběhy budou odměněny knihou a otištěny v časopise Pes přítel člověka!

Publikováno: 17.4.2014 13:29:42
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní

Znáte ten pocit zadostiučinění, kdy se z ušmudlané a téměř zadredované psí koule po zásahu nůžek a hřebenu vyklube psí šampion? Pošlete nám fotografie „před a po“ či vaše tipy a rady týkající se péče a úpravy psí srsti na adresu redakce@pespritelcloveka.cz. Nejnápaditější příspěvky zveřejníme a odměníme.
Fotografie zasílejte do 10. února.

Publikováno: 30.12.2013 10:02:41
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní