Medailon uživatele

Přezdívka: MP
Ulice:
Město: Čelákovice
Telefon:
WWW:
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

Náhled časopisu Pes přítel člověka

Kategorie : Ostatní
Rubrika: Ostatní

Aquaterapie je unikátní a efektivní metoda veterinární fyzioterapie - jedná se o pohyb psa ve vaně s teplou vodou a pohyblivým podvodním pásem. Tato rehabilitační metoda je nepostradatelná při rekonvalescenci psů po ortopedických či neurologických operacích, coby kondiční trénink ji však s oblibou využívají i psí sportovci z nejrůznějších odvětví (dostihy, coursing, agility, flyball, frisbee atd.)

Kategorie : Reportáže, zajímavosti
Rubrika: Reportáže

Mistrovství republiky IPO 2013

Letošní mistrovství ČR IPO se konalo 8. – 9. 6 a vzešla z něho česká reprezentace pro nadcházející MS FCI IPO. Mistryní republiky se stala Michaela Kuncová s malinoisem Jaguar de Alphaville Bohemia, na 2. místě se umístil Martin Pejša s německým ovčákem Kato Aritar Bastet a třetí byla Dita Finsterle s fenou malinois Forta Meggan Bohemia.

Kategorie : Reportáže, zajímavosti
Rubrika: Reportáže
Kategorie : Výcvik a sport

Fotogalerie uživatele: zobrazit vše

Foto: S. Jansa

Publikováno: 15.9.2011 16:05:09
Kategorie: Výstavy
Rubrika: Klubové a speciální

FOTOSOUTĚŽ byla dnešním dnem UKONČENA. Děkujeme všem za krásné fotografie. Opět budeme mít z čeho vybírat. Na vyhodnocení se můžete těšit v PPČ č. 9

 

Publikováno: 9.8.2010 11:01:45
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní

Fotosoutěž na téma "Velikonoce, jaro a můj pes".

Vaše fotografie o velikosti 300 kB - 1000 kB zasílejte opět na mail fotosoutez@pespritelcloveka.cz, do soutěže bude zařazena pouze 1 fotografie od jednoho autora.

Soutěž končí 20. dubna 2010. Tři autoři vybraných nejlepších fotografií od nás obdrží tříměsíční předplatné našeho časopisu.  Dva autoři pak knihu.

Aktualizace 13. 4. 2010

Publikováno: 13.4.2010 15:36:09
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní

Německé mistrovství německého ovčáka
 
Oslava všestrannosti a krásy německého ovčáka v zemi jeho původu je již za námi. My vám dnes přinášíme kompletní výsledkovou listinu a fotografie z této akce. Velmi obsáhlou reportáž najdete v č. 1 našeho časopisu. Autorem fotografií je paní Renata Machová - Angelovová

Publikováno: 25.11.2009 12:50:12
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: IPO