Medailon uživatele

Přezdívka:
Ulice:
Město: Praha
Telefon:
WWW:
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

Tenkrát poprvé… kdepak milý čtenáři, nezačítáš se do oblíbené rubriky populárního časopisu pro mládež, tato úvodní slova tentokrát charakterizují první ročník voříškiády, konaný v Kempu u Zámečku v Záměli 26.9.2009. A snad díky tomu, že tato oblíbená kratochvíle pejskařů byla uspořádána na pomoc kočičkám v choceňském útulku Mňau S.O.S., patřil tento začátek k těm, která za těžké nelze označit. První ročníky těchto výstav se zpravidla vyznačují nevelkou účastí, se kterou bývají organizátoři předem smířeni. Byli jsme i my – počet přihlášených psů – pět .

Kategorie : Ostatní
Rubrika: Ostatní

Dne 10. a 11. října se usutečnilo v Chanovicích Mistrovství České republiky belgických ovčáků. Fotky přineseme během zítřka.

Výsledky jsou k nahlédnutí ZDE.

Kategorie : Výcvik a sport
Rubrika: IPO

 

50. ročník Valíčkova memoriálu

 

Valíčkův memoriál je závod pořádaný každoročně kynologickým klubem Brno-Rybníček na počest zakládajícího člena a dlouholetého předsedy klubu, policejního důstojníka I. republiky pana Valíčka, který začal s výcvikem policejních a ušlechtilých psů na pozemcích klubu již v roce 1920.

V letošním roce oslavíme již 50. výročí tohoto prestižního závodu a pro závodníky je připravieno vedle příjemného zázemí nových prostor klubu v Brně-Komárově také spoustu hodnotných cen.

Závod se koná v tradičních kategoriích IPO1 a IPO3 v plném rozsahu mezinárodního zkušebního řádu s možností zápisu zkoušky.

Pozvánka k nahlédnutí je ZDE:

Kategorie : Výcvik a sport
Rubrika: IPO

Dogfrisbee, jak již z názvu vypovídá je spojení psa a frisbee. Jedná se tedy o sportovní aktivitu, kdy pes chytá létající disk. Tento sport patří v ČR mezi jedny z nejmladších.

Kategorie : Výcvik a sport
Rubrika: Dogfrisbee

Fotogalerie uživatele: zobrazit vše

Ve dnech 17-18.10 proběhlo školení a zkoušky ZVOP, HWT, CS 1, 2 a TS 1, 2 v Podkosti pod vedením M. Koška a J. Tancera.

Publikováno: 21.10.2009 11:45:29
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: Pasení

Dne 2-4.10. proběhlo 29. Mistrovství ČR záchranných psů pod záštitou primátora hl. m. Prahy MUDr. Pavla Béma. Jako první se umístila Eva Klemšová s fenou Irmou od Kalače Elijan. Gratulujeme! Kompletní výsledková listina je k nahlédnutí ZDE. článek o této akci naleznete v čísle 12.

Publikováno: 20.10.2009 11:38:04
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: Záchranářský výcvik
Publikováno: 19.10.2009 12:30:17
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní
Publikováno: 14.10.2009 13:54:13
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: IPO