Medailon uživatele

Jméno a příjmění: Silvia Antalíková
Ulice:
Město: Praha
Telefon:
WWW:
Messenger:

Články uživatele: zobrazit vše

Znáte plemeno na fotografii v čísle 8 na straně 11? Napište nám na redakce@pespritelcloveka.cz. Pošlete nám správnou odpověď spolu se svým jménem a poštovní adresou nejpozději do 4. srpna. Tři výherci získají od firmy Pet Center CZ balíček plný dobrot pro pejsky v hodnotě 300 Kč.

Kategorie : Ostatní
Rubrika: Ostatní

Ať už cestujete křížem krážem za krásami naší republiky, objevujete krásy hor, užíváte si slunce u moře anebo se snažíte stihnout práci a děti, které mají tak dloooouuuuhé prázdniny a žádnou hlídací babičku – zkrátka v žádném případě si nenechte ujít nové číslo časopisu Pes přítel člověka! Připravili jsme pro vás vážně příjemné a přínosné čtení nejen na volné dny..

Letní téma měsíce nám poradí, jak psa správně schladit a nikoli přehřátého doslova uvařit hozením do vody… Naše rady a tipy v horkých dnech jistě oceníte.
Pokračujeme tématem dnes nad jiné aktuálním, bohužel… Jste na vycházce nuceni bránit své psy před ataky cizích psů? Jak se bráníte bezohlednosti některých majitelů? Přinášíme vaše reakce na toto palčivé téma.

Španělský mastin je plemeno impozantní, obrovské, zároveň však laskavé a nesmírně inteligentní. V jeho portrétu se dozvíte všechny informace o původu i chovu u nás a přinášíme také rozhovor s prezidentem španělského klubu, v němž se dočtete, proč má plemeno v zemi svého původu vysoké uznání.

Kategorie : Ostatní
Rubrika: Ostatní

Hledáme domov pro křížence německého ovčáka Rexe. Je to velmi mladý energický pes (asi 1 rok), přátelský k lidem, výchovou téměř nepoznamenán, ale rychle se učí. Nezná styk se psy, venku si některých nevšímá, na některé vrčí, na vodítku netahá. Vhodný pro pejskaře s trochou zkušeností.

Kategorie : Výcvik a sport

Dříve byl jateční dobytek hnán na jatky pěšky na velké vzdálenosti a pro tuto velmi náročnou práci bylo zapotřebí tvrdého honáckého psa. Psa neohroženého, samostatného a rychlého, který se nezalekl útočící šelmy, možných zlodějů i dokázal pracovat se stádem silných zvířat. Díky své fyzické síle a mohutnému vzhledu bouvier nepotřeboval zvířata kousat do nohou, jak to dělají ovčáčtí psi. Bouvier tedy nejen stádo naháněl, ale také ochraňoval. Chránil také majetek, pomáhal tahat vozíky s mlékem a sýrem, otáčet mlýnské
kameny a hlavně byl společníkem celé rodiny.

Kategorie : Plemena psů
Rubrika: I. skupina

Fotogalerie uživatele: zobrazit vše

Obrovský, atraktivně vyhlížející, impozantní a velmi něžný pes – takový je španělský mastin. Pošlete nám jeho fotografie do nové fotosoutěže! Snímky o velikosti 600 kB a více spolu se svým jménem a poštovní adresou nám posílejte na fotosoutez@pespritelcloveka.cz do 31. srpna. Vybrané odměníme.

Publikováno: 19.7.2017 11:35:31
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Srpen

Prázdniny a dovolená jsou před námi. Kromě parádních zážitků od moře, z hor nebo návštěv nových zajímavých míst si určitě přinesete i mnoho krásných fotografií. Podělte se o ně s námi! Snímky o velikosti 600 kB a více spolu se svým jménem a poštovní adresou nám posílejte na fotosoutez@pespritelcloveka.cz do 30. září. Vybrané odměníme.

Publikováno: 19.7.2017 11:21:15
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Srpen

Flanderský bouvier není moc rozšířené plemeno, avšak pro milovníky inteligentních ovčáckých plemen znamená přímo zlatý poklad. Máte-li bouviera, lze vám jen závidět. Pošlete nám jeho fotografi e do soutěže! Snímky o velikosti 600 kB a více spolu se svým jménem a poštovní adresou nám posílejte na redakce@pespritelcloveka.cz do 31. července. Vybrané odměníme.

Publikováno: 23.6.2017 9:38:59
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Červenec

„Nejkrásnější pohled na svět je z koňského hřbetu,“ praví klasik a milovníci koní mu jistě dají za pravdu. Člověk a kůň (stejně jako člověk a pes) patří už po staletí k sobě, a tak naše nová soutěž je o těch nejkrásnějších přátelstvích lidí, psů a koní. Tři vítězné fotografie odměníme praktickým batůžkem a kšiltovkou od firmy Dance and Jump!

Obchodní dům a internetový obchod pro jezdce a koně Dance and Jump je největší prodejce jezdeckých potřeb v České republice. Specializuje se na prodej vybavení pro parkurové skákání, drezuru, všestrannost, pony sport a rekreační ježdění. V jeho sortimentu naleznete nejen kompletní vybavení pro jezdce a koně, ale také širokou nabídku potřeb pro psy. www.danceandjump.cz
Snímky o velikosti 600 kB a více nám spolu se svým jménem a poštovní adresou posílejte na fotosoutez@pespritelcloveka.cz do 15. srpna.

Publikováno: 23.6.2017 9:35:03
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Červenec