Novinky

V této sekci serveru Pes přítel člověka se vám snažíme přinášet maximální množství aktuálních informací ze světa psů, přesto nemůžeme být všude. Pokud tedy máte takové informace, které by mohly zajímat i ostatní čtenáři našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@pespritelcloveka.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme v nejkratším možném termínu.

 

<<<123>>>
Smutná zpráva

Výbor Klubu chovatelů jezevčíků ČR s hlubokým zármutkem oznamuje svým členům, že naše řady opustil po dlouhé nemoci MVDr. Josef Jansa. Byl významnou osobností klubu, dlouholetým členem výboru klubu, kde působil jako hlavní poradce chovu. Byl rozhodčím exteriéru a výkonu loveckých psů, a majitelem chovatelské stanice z Erbenky, která se dlouhodobě věnovala chovu hladkosrstých standardních jezevčíků a dala mnoho vynikajících pracovních a exteriérových psů.
Čest jeho památce.

Publikováno: 13.1.2017 8:54:07
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní

Mezinárodní agility závod Silesian Open se letos konal ve dnech 6. – 8. ledna ve městě Czeladz v Polsku. Závody posuzovali rozhodčí Petr Pupík (CZ) a Mirja Lapanja (SLO). Závodu se zúčastnilo i několik českých týmů a některým se opravdu velmi dařilo!
Ilustrační foto: K. Terčová

Čtěte dále
Publikováno: 11.1.2017 11:16:09
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: Agility

Žádný pes tu není jen tak.
Všichni psi jednou přijdou do nebe… Ale nejprve musí splnit své poslání.
Podle stejnojmenného knižního bestselleru Bruce W. Camerona.

Čtěte dále
Publikováno: 10.1.2017 7:51:00
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní

V sobotu 7. 1. proběhl v Horních Počernicích 1. kvalifikační závod na mistrovství světa a mistrovství Evropy v dogdancingu. Posuzovaly zde rozhodčí Petra Malá, Lucie Smolíková a Tereza Zůnová. Zúčastnilo se celkem 5 týmů v kategorii Heelwork to music a 10 týmů v kategorii Freestyle.
Foto: M. Irglová

Čtěte dále
Publikováno: 9.1.2017 18:59:06
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: Tanec se psem

Máte rádi psy a chcete se naučit, jak svého budoucího mazlíčka správně vycvičit? Pestrá společnost vám právě teď nabízí skvělou příležitost!

Čtěte dále
Publikováno: 23.12.2016 12:40:20
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní

Podobných obrázků vidíme každý rok spoustu. Díky silvestrovským oslavám se ročně ztratí desítky psů, kteří ze strachu z petard, dělobuchů a ohňostrojů utečou. A tak majitelé nejen těchto psů vybízejí - buďme k sobě ohleduplní.

Čtěte dále
Publikováno: 22.12.2016 17:15:19
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní
Charitativní sbírka pro útulky

Již čtvrtým rokem organizuje e-shop krmení.cz tradiční charitativní sbírku pro pejsky a kočičky v útulcích. Ke každému vašemu příspěvku přispěje krmeni.cz stejnou měrou. Po ukončení sbírky (31. 1. 2017) vám bude zasláno poděkování, informace o celkově vybrané částce a konkrétních útulcích, kam vaše pomoc směřovala. Přispět můžete zde.

Publikováno: 22.12.2016 12:55:06
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní

Střelecká revue a pro děti Méďa Pusík. Možná vám ještě na poslední chvíli vyřeší problém – co pod stromeček – vždyť předplatné časopisů je skvělým dárkem!

Čtěte dále
Publikováno: 21.12.2016 14:50:28
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní

Děkujeme vám, všem našim čtenářům, za vaši přízeň. Jen díky vám může časopis Pes přítel člověka vycházet už neuvěřitelných 61 let a být stále, dokonce i v této nelehké době, jedničkou na trhu. Děkujeme za vaše dopisy, postřehy, pochvaly i kritiky, které nám dávají motivaci pokračovat dál a stále se zlepšovat. Máme radost z vašich fotografií, příběhů a úspěchů, a do nového roku vám přejeme, aby těch úspěchů, radostných chvil a pohodových dní s vašimi čtyřnohými přáteli bylo co nejvíce.
Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2017 plný pohody, úsměvů, pozitivního myšlení a důvodů k radosti přeje redakce Pes přítel člověka.

Čtěte dále
Publikováno: 20.12.2016 14:07:12
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní

Začínáme 62. ročník časopisu Pes přítel člověka. Ano, už tolik let vám přinášíme novinky ze světa kynologie!

Lednové číslo začíná představením neprávem opomíjeného plemene – vlčí špic je skvělým rodinným parťákem a psem do každého počasí. Dalšími, pro veřejnost stále zcela neznámými plemeny, která vám přestavíme, jsou stabyhoun a Barbado da Terceira.

Čtěte dále
Publikováno: 20.12.2016 13:01:15
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní
<<<123>>>