Výstavy

V této sekci naleznete jak svého psa na výstavu připravit, co vše vzít s sebou, jak taková výstava většinou probíhá, jaké vůbec existují výstavy a také jaké se na výstavách zadávájí tituly.

Doufáme, že tato sekce vám pomůže zorientovat se ve světě přehlídek krásy.

Připravili jsme pro vás fotoalbum z MVP v Praze. Naleznete zde spousta krásných fotografií, ať už se jedná o klasické focení postojů, závěrečných soutěží či nečekaných momentek.  Fotoalbum ZDE

Čtěte dále
Autor: IvetaP
Publikováno: 25.5.2012 12:01:40
Kategorie: Výstavy
Rubrika: MVP

První zprávy na sebe nenechaly dlouho čekat. Přinášíme vám náhled úspěchů českých vystavovatelů. Dosáhli jste také na nějaký úspěch? Pak neváhejte a podělte se s námi i vy o svůj triumf.

Čtěte dále
Autor: IvetaP
Publikováno: 25.5.2012 6:05:00
Kategorie: Výstavy
Rubrika: MVP

Speciální výstava Klubu francouzských buldočků se letos konala v kempu na Javorové skále sobotu 19. května. Celkem 58 buldočků (27 psů a 31 fen) posuzoval mezinárodní rozhodčí pan Antonín Karban. Vítězem speciální výstavy a titul BOB si odnesl importovaný pejsek Makankoa S Jocky, o. Zoe Boy v. Fivelzight, m. Makankoa s April, chov. H. a M. Mateos, maj.  J. Matuška.

Čtěte dále
Autor: IvetaP
Publikováno: 22.5.2012 7:44:11
Kategorie: Výstavy
Rubrika: Klubové a speciální
Hovawarti u Tábora

V sobotu 12. května se do areálu autokempu Knížecí rybník u Tábora se svými majiteli sjelo celkem 169 představitelů plemene hovawart, aby se spolu navzájem na klubové výstavě utkali o tituly nejvyšší. Posuzování se ujali rozhodčí specializovaní na plemeno - Sabine Kerschner z Rakouska, Elisabeth Kapsch z Rakouska a Dušica Bučer ze Slovinska. Klubovým vítězem, čekatelem šampiona IHF a vítězem plemene s titulem BOB se stal plavý Nasthy z  Budské samoty majitelky Anety Zahradníčkové. Na reportáž z akce se můžete těšit v červencovém čísle našeho časopisu.

Foto: M. Weidnerová 

Autor: miwei
Publikováno: 18.5.2012 10:29:34
Kategorie: Výstavy
Rubrika: Klubové a speciální

V pořadí XI. Klubovou výstavu, uspořádal Pannonia Klub zastřešující maďarská a rumunská pastevecká plemena. Posuzovat přijel milý host a zkušený rozhodčí z Maďarska Dr. Miklós Levente. Tradice Klubové výstavy konané při NVP v Ostravě a renomovaný rozhodčí, to byly důvody, které přilákaly vystavovatele těchto vzácných plemen z domova i zahraničí – z Rakouska, Německa, Slovenska, Polska a České republiky. Diváci tak mohli obdivovat vzácné mioritiky, karpatské ovčáky, komondory, puli, pumi a mudi. 

Na fotografii - Komondor pes Avar Király Puszta V1, CAC, Kl. Vítěz, BOB

Čtěte dále
Autor: IvetaP
Publikováno: 18.4.2012 8:43:33
Kategorie: Výstavy
Rubrika: MVP
Klubová výstava pyrenejských plemen

Ani tento víkend nezůstane bez výstavy. Pokud patříte mezi návštěvníky psích výstav, pak si určitě nenechte ujít sobotní klubovou výstavu v Hluboké nad Vltavou. Mimo jiné zde uvidíte čtrnáct pyrenejských horských psů, pět pyrenejských ovčáků a několik pyrenejských ovčáků s dlouhou srstí v obličeji. Máte-li slabost pro tyto velké chlupáče, pak určitě nezapomeňte v sobotu navštívit místní Autokempink Křivonoska.

 

Více ZDE

Autor: IvetaP
Publikováno: 17.4.2012 11:00:00
Kategorie: Výstavy
Rubrika: Klubové a speciální
Chystáte se na MVP v Praze

Pak nezapomeňte navštívit náš stánek! Letos jej najdete v sekci For kids, protože se k nám přidal další náš časopis – Méďa Pusík tam prostě také nemůže chybět.
A co pro vás máme připraveno?
•    Pro Nové předplatitele, kteří na místě zakoupí roční předplatní našeho časopisu Pes přítel člověka, máme připravený dárek od firmy Royal Canin. Balíček k předplatnému bude obsahovat deset sáčků padesáti gramových pamlsků Educ od Royal Canin. Jde o zdravou a chutnou odměnu. Prodejní cena je 300 Kč.
•    Pro všechny čtenáře našeho časopisu, kteří přijdou s inzerátem (nejdete jej na straně 82), je připravena vstupenka s padesátiprocentní slevou!

Autor: IvetaP
Publikováno: 11.4.2012 7:00:00
Kategorie: Výstavy
Rubrika: MVP
Prodloužený termín přihlášek – poslední možnost!

 

Máte poslední možnost přihlásit on-line své psy na Mezinárodní výstavu psů v Praze (konanou 5. – 6. května), kde se psi utkají i o titul Pohár střední a východní Evropy. Získejte i vy s vaším psem tento prestižní titul! Navíc je opět kvalifikační výstavou pro Cruft´s.

Online přihlášky: www.dogoffice.cz


Ale pozor! On-line přihlášky končí dnes o půlnoci.
Ve 24:00 se systém automaticky vypne.

 

Autor: IvetaP
Publikováno: 28.3.2012 9:10:05
Kategorie: Výstavy
Rubrika: MVP
Letošní Cruftova výstava je za námi

Zúčastnili jste se anglické prestižní výstavy Cruft´s 2012? A podařilo se vám dokonce se umístit? Neváhejte tedy a podělte se s námi o své zážitky a úspěchy. Nezmenšené fotografie vítězných psů včetně kompletních údajů (plemeno, jméno psa, datum narození, jména obou rodičů, chovatele a majitele a kompletní výčet dosažených titulů) nám můžete zasílat na e-mail: redakce@pespritelcloveka.cz. Gratulujeme a budeme se těšit!

Autor: miwei
Publikováno: 26.3.2012 9:09:48
Kategorie: Výstavy
Rubrika: MVP
V sobotu ovládnou radotínskou sokolovnu pražský krysaříci!

Již tuto sobotu se můžeme těšit na klubovou výstavu pražského krysaříka. A o tom, že se budeme mít na co koukat, není nejmenších pochyb.

Přihlášeno je 76 psů a fen ve dvou typech srsti a pěti barevných varietách. Budou zde zástupci hned z několika evropských zemí. Proto neváhejme a udělejme si krásný výlet na sobotní výstavu.

Více ZDE

Autor: IvetaP
Publikováno: 22.3.2012 7:00:56
Kategorie: Výstavy
Rubrika: Klubové a speciální