Výcvik a sport

V nejobsáhlejší kategorii těchto stránek se vás budeme snažit seznámit s výcvikem a psími sporty. U psích sportů vás seznámíme s historií a jednotlivé sporty se vám budeme snažit co nejvíce přiblížit. Naleznete zde odkazy organizací, které jednotlivé sporty zaštiťují, pokusíme se vám přiblížit jak začít a co musíte splnit, abyste mohli v jednotlivých sportech závodit. Čeká vás dělení do jednotlivých kategorií a také seznámení se zadávanými tituly.

Věříme, že pro vás budou tyto informace přínosem!

<<<12>>>
Mezinárodní mondioringové závody v Petrovicích

Mezinárodní mondioringové závody v Petrovicích se letos konaly o prvním zářijovém víkendu. Ve dvou závodech se představilo celkem 22 závodníků z Rakouska, Švýcarska, Itálie a Polska. Za ČR jich startovalo pět. Z nich byl nejvíce vidět Míla Fohl s Tyrem Malidaj, který v sobotu složil zkoušku v kategorii 2 a v neděli jako jediný závodník nastoupil do nejvyšší kategorie 3, kde mu ale ke zkoušce pár bodů chybělo. Pozornost si zaslouží výkon Věry Hlaváčkové s tříletou Bowle Bennet Štíhnouš, které v obou dnech startovaly v nejobsazenější kategorii 1. Pěkné, vyrovnané bodové hodnocení sice na medaile nestačilo, ale zkoušku úspěšně v obou závodech složily, což jim otevřelo možnost začít startovat v kategorii 2. Výsledky so, výsledky ne.

Reportáž naleznete v čísle 11/2011 našeho časopisu.

Autor: Peggyna
Publikováno: 8.9.2011 13:51:47
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: Mondioring
Mondioringová sezóna ještě nekončí

Tento víkend měla být zakončena bohatá sezóna mondioringu v ČR závody v Petrovicích (HK). Mondioring klub ČR se však rozhodl letošní sezónu ještě prodloužit, a tak se příznivci tohoto atraktivního sportu mohou těšit ještě na jedny závody a to 19. listopadu v KK Bystrovany u Olomouce.

Závodit se bude v kategorii 1 i 2, posuzovat budou Roman Vala a Zdeněk Volný, o figurantech zatím není rozhodnuto.

Nenechte si ujít atraktivní podzimní podívanou!

Autor: Peggyna
Publikováno: 4.9.2011 18:52:23
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: Mondioring
Autor: IvetaP
Publikováno: 7.3.2013 19:18:38
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: Mondioring
<<<12>>>