Novinky

V této sekci serveru Pes přítel člověka se vám snažíme přinášet maximální množství aktuálních informací ze světa psů, přesto nemůžeme být všude. Pokud tedy máte takové informace, které by mohly zajímat i ostatní čtenáři našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@pespritelcloveka.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme v nejkratším možném termínu.

 

<<<123>>>
„Dva jsou víc než jeden!“ - fotosoutěž pokračuje!

Někdo tvrdí – jeden pes, žádný pes! Pokud máte psy dva, je jich najednou plný byt či dvůr. S jedním psem může být úžasná zábava, se dvěma bývá většinou opravdová psina. Co všechno dokážou psi vymyslet za lumpárny! Hry, laškování a „zlobení“ psích nezbedů jsou námětem na novou velkou fotosoutěž, která k létu prostě patří. Fotografie o minimální velikosti 300 kB spolu s vašim jménem a poštovní adresou nám posílejte na adresu fotosoutez@pespritelcloveka.cz do 15. srpna. Nejzajímavější odměníme.

Soutěžící snímky si můžete prohlédnout v sekci Fotogalerie

Publikováno: 12.8.2014 10:05:32
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Červenec
Německý boxer na fotografii - fotosoutěž pokračuje!

S boxerem je vždy legrace – to je životní zkušenost každého jeho majitele. Na procházkách v přírodě, na cvičáku, s dětmi či jinými psy – nikdy nezkazí žádnou zábavu. Nejen legrační, ale jakékoli snímky placatých čumáčků o minimální velikosti 300 kB spolu se svým jménem a poštovní adresou nám můžete posílat do fotosoutěže s tímto plemenem na adresu fotosoutez@pespritelcloveka.cz do 15. srpna. Nejzajímavější odměníme.

Soutěžící fotografie si můžete prohlédnout v sekci Fotogalerie.

Publikováno: 12.8.2014 9:59:10
Kategorie: Aktuální fotosoutěže
Rubrika: Srpen

Jediný závod svého druhu v České Republice. Helppes – Centrum výcviku psů pro postižené o.p.s. letos poprvé pořádá pro své klienty - lidi s těžkými handicapy a jejich psí pomocníky otevřený závod v obedience (poslušnost). Jak si povede Stellinka Gottová mezi takovou konkurencí? Dokáže porazit Mistra ČR ve výkonu asistenčních psů 2014 - labradora Bertíka?

Čtěte dále
Publikováno: 11.8.2014 10:33:19
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: Canisterapie

Border teriér je nenápadný vzhledem, o to víc však zaujme svojí povahou a přítulností. Je skvělým lovcem, ale dovede sdílet se svým pánem i byt v paneláku, pokud mu je poskytnut dostatek činností k uspokojení jeho značného temperamentu. Jeho drsná srst vyžaduje pravidelnou péči trimováním, ostatně jako u většiny drsnosrstých teriérů.

Čtěte dále
Publikováno: 11.8.2014 10:09:37
Kategorie: Plemena psů
Rubrika: III. skupina

Skupina nadšenců z řad majitelů boxerů "boxici.cz" pořádá o víkendu 6. a 7. září Pátý boxer sraz v obci Horní Jelení.

Čtěte dále
Publikováno: 7.8.2014 14:23:58
Kategorie: Chovatelské kluby spolupracující
Rubrika: II. skupina

Mushing tým sportovního klubu Děti Severu pořádá o víkendu 13. a. 14. září canicrossový závod Okolo Hradce 2104 - závody individuálních discipplín sportu psích spřežení.

Čtěte dále
Publikováno: 7.8.2014 14:21:26
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: caniscross + skijöring

Začátkem dvacátého století se lidé boxera báli pro jeho zamračený vzhled, a tak si jen pozvolna získával přátele a oblibu díky své povaze. Jakmile se však lidé přesvědčili, že se u něho pojí nesmlouvavý bojovník s kusem šaška a grotesky v jednom uzlíčku, zvítězil na celé čáře. Brzy se stal rodinným miláčkem a ochráncem dětí. A dodnes je to pro mnohé ta nejněžnější a nejpozornější chůva, jakou si lze představit a která si od malých capartů nechá naprosto všechno líbit, a na druhé straně pes, který pro vás položí život…

Čtěte dále
Publikováno: 7.8.2014 10:40:01
Kategorie: Plemena psů
Rubrika: II. skupina

Máme dům, zahradu s mnoha květinami, dřevěné chodníčky ve stylu východních filozofií, malebnými zákoutími, kačenkou na rybníčku, ale něco nám tam stále chybí… Chce to psa! Příchodem psa pak ale mnohdy ztratíme květiny, dřevěné chodníčky ve stylu východních filozofií, malebná zákoutí, kačenku na rybníčku... Někdo podstupuje dennodenní boj s následky psího chrupu a tlap, někdo rezignuje. Jak je tomu u vás?

Čtěte dále
Publikováno: 5.8.2014 13:10:24
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní

V pátek, s magickým datem 8. 8. 2014, se na celé tři dny otevřou brány finského výstaviště v Helsinkách, aby přivítaly přes 21 200 psů světové konkurence z 58 zemí! Jde o největší světovou kynologickou událost letošního roku vůbec!

Čtěte dále
Publikováno: 4.8.2014 12:10:34
Kategorie: Výstavy
Rubrika: MVP

Tisková zpráva – Pokud se vám zdá výraz „množitel“ zavádějící, pak věřte, že i samotné sousloví „množírna psů“ je pouze jakýsi neoficiální termín, v poslední době hojně užívaný v souvislosti s nelegálním prodejem domácích mazlíčků. Jak je to tedy s „množírnami“ doopravdy a co se dá v současné době s tímto fenoménem dělat?

Čtěte dále
Publikováno: 4.8.2014 10:03:58
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní
<<<123>>>