Novinky

V této sekci serveru Pes přítel člověka se vám snažíme přinášet maximální množství aktuálních informací ze světa psů, přesto nemůžeme být všude. Pokud tedy máte takové informace, které by mohly zajímat i ostatní čtenáři našeho serveru, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: redakce@pespritelcloveka.cz. Rádi vaše příspěvky zpracujeme a zveřejníme v nejkratším možném termínu.

 

<<<123>>>

Klub aljašských malamutů AMKČR vás srdečně zve na XV. Klubovou výstavu, která se bude konat 3. května při MVP v Praze v Letňanech.

Rozhodčí: Maria Grazia Miglietta z Itálie
Uzávěrka přihlášek: 11.dubna

Čtěte dále
Publikováno: 31.3.2014 13:34:28
Kategorie: Výstavy
Rubrika: Klubové a speciální

Zúčastnili jste se se svým psím krasavcem letošní výstavy Crufts v anglickém Birminghamu a uspěli jste?

Pochlubte se nám!

Pošlete nám fotky svých úspěšných jedinců, rádi je zveřejníme spolu s vašimi postřehy z této velké a prestižní kynologické akce! Naše adresa je redakce@pespritelcloveka.cz

Čtěte dále
Publikováno: 31.3.2014 13:05:17
Kategorie: Výstavy
Rubrika: MVP

V sobotu 22. března jsem v Čebíně na cvičišti Amonra uspořádala dogdancingovou akci.
Proběhly zde postupové zkoušky a neoficiální závod. Počasí nám velice přálo, a tak, za doprovodu sluníčka, se třicítka účastníků se svými psy pokusila zdolat celkem 35 zkoušek a předvést 7 závodních sestav.

Čtěte dále
Publikováno: 31.3.2014 13:03:47
Kategorie: Výcvik a sport

Zazvonila jsem u dveří bytu v posledním patře činžáku a otevřít mi přišla Míša Holá a Domino. Pejsek si mě dlouze prohlížel a pak si obezřetně lehl u mých nohou, jako by chtěl kontrolovat všechno, co si řekneme. Občas šel dohlédnout na zbytek smečky, ale pak se zase vrátil, aby mi dělal společnost…velmi příjemnou společnost.

Tak začíná svůj rozhovor se známou a dlouholetou chovatelkou papilonů Michaela Čermáková.

Čtěte dále
Publikováno: 31.3.2014 12:54:39
Kategorie: Plemena psů
Rubrika: IX. skupina

Srdečně vás zveme na výstavu voříšků a psů s PP i bez, která se uskuteční v sobotu 10. května v Kosticích.

Čtěte dále
Publikováno: 31.3.2014 10:57:36
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní

ZKO Nový Malín a Policie České republiky pořádá ve dnech 25. - 27. dubna v areálu ZKO v Novém Malíně 18. ročník stopařského přeboru.

Čtěte dále
Publikováno: 31.3.2014 10:55:05
Kategorie: Výcvik a sport
Rubrika: NZŘ

V únoru se konala slavná americká Westminster a v březnu jedna z největších výstav - britský Crufts.

Chcete se o nich dozvědět zajímavosti, perličky  a prohlédnout si letošní vítěze?

V čísle 4 našeho časopisu, které je právě v prodeji, najdete ohlédnutí se za oběma výstavami pohledem jednoho z našich věrných čtenářů.

Čtěte dále
Publikováno: 26.3.2014 12:29:21
Kategorie: Výstavy
Rubrika: MVP

Boxerklub České republiky, územní pobočka Brno, si dovoluje vás pozvat na svod dorostu a zkoušku chovnosti včetně bonitace.

 

Čtěte dále
Publikováno: 25.3.2014 12:17:51
Kategorie: Ostatní

Časopis Pes přítel člověka a Dovolena-se-psem.cz vyhlašují první společný ročník soutěž o psech z útulku a jejich lidech, určený na pomoc těm psím nešťastníkům, kteří v útulcích na svůj nový domov ještě čekají. Nechcete se přidat k nám? Vždyť za každým psím osudem stojí vždy člověk!

Jak pes z útulku změnil právě váš život?

Napište nám váš příběh, jak jste „potkali“ psa z útulku, zda jste si mu poskytli domov či mu změnili osud k lepšímu jinak. Co spolu zažíváte, co jste překonali či překonáváte, jak pes z útulku změnil právě váš život?
Vše se počítá, vše, kde nejste lhostejní, kde můžete inspirovat druhé lidi a ukázat jim cestu, jak se dá smysluplně pomáhat. My vám za to, jak jste změnili k dobrému život pejskovi „za mřížemi“ dáme odměnu navíc. A pomůžete i podruhé: sami si zvolíte, který útulek, depozitum či spolek si zaslouží odměnu v podobě krmení, šamponků, kloubní výživy apod., tj. dárky, o které se postará kvalitní krmivo Skinner´s a zastřeší časopis Pes přítel člověka.

Čtěte dále
Publikováno: 25.3.2014 11:40:31
Kategorie: Ostatní
Rubrika: Ostatní

V sobotu 10. května se bude v Kosticích konat výstava voříšků, psů bez PP a i psů s PP.
Akce je pořádána na podporu o. s. HAFo Naděje.

Čtěte dále
Publikováno: 25.3.2014 9:53:04
Kategorie: Výcvik a sport
<<<123>>>