www.pespritelcloveka.cz

Báli byste se dát DOMOV starému psu?

Mnoho lidí se stále ještě drží onoho pomyslného „starého psa, novým kouskům nenaučíš“ a staršího psa by si prostě nevzali. A tak si pořídí štěně, aby mnohdy po roce a půl konstatovali, že je jiný než si představovali, nezvládají jej a s těžkým srdcem ho nabídnou třeba na Bazoši. Někteří… Jiní naopak vědí, že starého psa mnohdy nemusíte vůbec nic učit a soužití s ním může být od prvního dne za odměnu pro obě strany. Plné porozumění a vděku.

V novém čísle Pes přítel člověka č. 5 najdete 3 příběhy adopce starých psů (navíc černých, což je prostě další „problém“) a představíme vám jednoho, který na své DOMA stále čeká. Děkujeme naší čtenářce, která nám o toto téma napsala a představila i svého adoptovaného psího seniora, ale to až v dalším čísle 🙂Těšíme se na vaše názory, zkušenosti, příběhy a fotografie – pojďme mnohý ukázat, že adopce starých psů se není třeba bát. Rádi vše otiskneme, protože ADOPCE – starých, nemocných, černých prostě psů MÁ SMYSL.

Pes přítel člověka č. 5 si můžete zakoupit i na www.casopisyprovas.cz či v el. verzi na www.casopispresinternet.cz.

Mimochodem fence na titulce bude již 18 let! A tak najdete i jeden recept na dort pro psa a další nám můžete poslat 🙂#casopis #magazin #vseopsech #kynologie #chovpsu #vychovapsa #vycvikpsa #adopce #peszutulku #laska #dog #anidef #pespritelcloveka #narozeniny #dort #vyzivapsa #prazskavydavatelskaspolecnost

Koupit časopis