www.pespritelcloveka.cz

Chcete mít fotografii svého psa v nástěnném plánovacím kalendáři?


Pak máte jedinečnou možnost právě nyní. Každý rok řešíme, jak do kalendáře nacpat obrovské množství fotografií, které nám na výzvu zašlete. A tak letos zkusíme jiný „model“ – fotografie nebudete moci zasílat měsíc, ba ani týden, ale pouhé DVA dny.
Zašlete nám foto na redakce@pespritelcloveka.cz touto chvíli počínaje a zítřejší půlnocí konče (tedy 6. 9), pokud dostanete potvrzující email – vaše foto bude otištěno, máte dvě možnosti. Jako předplatitel našeho časopisu (předplatné lze objednat na www.casopisyprovas.cz) dostanete opět nástěnný plánovací kalendář ZDARMA s č. 1/2023 našeho časopisu. Pokud předplatitel nejste, můžete si kalendář zakoupit hned na www.casopisyprovas.cz za cenu 99 korun a bez platby za poštovné. Pak kalendář dostanete během října. Ale POZOR počet kalendářů v prodeji za tuto nízkou cenu bude OMEZEN. Pokud tedy chcete jistotu, že jej i s fotografií svého psího parťáka dostanete, je lépe udělat si předobjednávku už nyní.
Jaké fotografie hledáme?
Na dvě titulní strany – zde nyní zveřejněné jsou jen pro ilustraci a i váš pes se tam může vyjímat. Foto koncipované NA ŠÍŘKU v co největším rozlišení. Do kalendáře pak uvítáme naopak fota NA VÝŠKU a tam lze použít fota i kolem 300 KB a samozřejmě výše.
A poslední POZOR – u fotografií musíte být autorem vy či musíte mít souhlas autora fotografie! Opravdu nestačí, že si fota zakoupíte od fotografa v domnění, že je můžete použít kdekoli a kdykoli….
Takže – fota na titulní stranu a fota dovnitř plánovacího kalendáře na redakce@pespritelcloveka.cz – tři, dva, jedna…. A pak už jen vyčkejte na email, zda bude foto otištěno 🙂

Koupit časopis