www.pespritelcloveka.cz

Což takhle dát si … nové číslo Pes přítel člověka?

A na co se v něm můžete těšit?

Otevřeme velké téma: je pravdivé tvrzení, že fena má právo mít štěňata? A pokud fena / štěňata při porodu umřou, zpackal to veterinář?

Plemena psů – představíme vám sympatického kudrnáče BARBETA.

Stále sledujeme: 1. cestu bíglů z laboratoří k domovu. 2. Vývoj a život fenky border kolie Tečky, co zažila, naučila se ve svém šestém měsíci života?

Veterina: Kdy mohou pomoci byliny místo antibiotik? Oblíbený seriál o bylinkách pokračuje! Slyšeli jste, že ATAXIE je stav, kdy u psa selhává koordinace pohybu – ztrácí rovnováhu, špatně chodí do schodů, má potíže se skákáním, zakopává. V tomto čísle se zaměříme na Jack Russell teriéra, amerického stafordšírského teriéra a amerického pitbulteriéra.

Ukážeme si:

1. Jak naučit psa klidu při koupání.

2. Nácvik zastavení psa kdekoli a kdykoli v reálném životě.

3. Jaká pravidla je nutno míti na paměti při seznamování psů na vodítku.

4. Cvik podávání tlapek.

5. APORT – jak psa motivovat v obedience? A nejen v ní…

V oblíbeném seriálu o pulleru se dočtete – Trénikem mohou být i samotné závody!

Agility: Parta, co si pomáhala a také vítězila – reportáž z WAO. O trenérech… Jak poznat toho pravého (nejen) v agility?

IGP: Jeden za všechny, všichni za jednoho / Mistrovství světa belgických ovčáků pohledem Pavla Vinše…

Zrzavá zkouška… Vážně existuje, jasně neb jsou na ní samí zrzouni. Tedy příslušníci plemene Nova Scotia Duck Tolling retrívr. A také vás vezmeme na jednu psí svatbu! Dvou brabantíků – Topinky a Arnoštka.

Víte, že treibball je fajn aktivita i pro psy ve vysokém věku?

Canicross, jak příznačně zní názvy dvou článků v této rubrice: 1. Když i cesta je cíl! 2. Miluji běh + miluji psy = CANICROSS

Tip na výlet: Hrad Svojanov a Moravské Toskánsko

Nechybí: zajímavosti ze světa, vaše dopisy, vaše příběhy i reakce na Facebooku… Jaká jsou vaše NIKDY týkající se psů? Pár těch vašich si ukážeme, stejně jako tetování s hlavním hrdinou vaším psím parťákem.

Spousta krásných fotografií, inspirace a fajn čtení stále na 100 stranach jen za 59 korun každý měsíc, to je nyní Pes přítel člověka č. 7. Objednat si jej můžete v el. verzi na www.casopispresinternet.cz či v tištěné formě na www.casopisyprovas.cz, kde najdete i starší čísla a předplatné našeho časopisu! #casopis #magazin #vseopsech #kynologie #chovpsu #vychovapsa #dog #vycvik #pespritelcloveka #obedience #canicross #agility #igp #puppy #borderkolie #loveckyvycvik #tetovani #vyzivapsa #barf #veterina #prazskavydavatelskaspolecnost

Koupit časopis