www.pespritelcloveka.cz

Čtyři letní témata

1. Dva recepty na prima zmrzlinu

2. Proč se pes „opaluje“? Proč veterináři doporučují, aby psi měli možnost přijímat minimálně 20 až 40 minut přímé venkovní sluneční světlo denně? Víte, že nedostatek slunečního světla často nezpůsobuje akutní onemocnění, ale může způsobit chronické onemocnění. O jeden benefit ze slunečního záření jsou však psi (i kočky) připraveni. Psi, na rozdíl od většiny jiných savců a lidí, nejsou schopni syntetizovat vitamín D v kůži vystavením slunci. Proto jsou závislí na dietním příjmu vitaminu D…

3. Sezona osin začíná – aneb jeden příběh i informace třeba jak poznat, že váš pes má někde osinu?

4. Vše o přehřátí. Co je to přehřátí, jak k němu doje, jaké jsou predispoziční faktory, které činí psy více náchylnými k přehřátí. Jak má vypadat první pomoc i jak účinně a bezpečně ochladit psa.

Pes přítel člověka č. 7 si můžete objednat nyní na www.casopisyprovas.cz (v ČR bez poštovného, zde si můžete objednat i předplatné) či v elektronické verzi na www.casopispresinternet.cz . Časopis Pes přítel člověka – každý měsíc 100 stran už 69 let s vámi a o vás!

Léto nabízí mnoho krásných chvil s našimi psími parťáky, ale také mnohá nebezpečí. Mysleme na to a chraňme své psí parťáky!

Koupit časopis