www.pespritelcloveka.cz

Nejkrásnější foto z celého č. 10?

To je pro mě jednoznačně tenhle střapatý Míša a jeho panička, která ho adoptoval. A věřím, že mi ostatní majitelé, fotografové prominou a pochopí až si přečtou jejich příběh.

Adopce psů má smysl a adopce starých psů je navíc tak důležitá… Vždyť starému psu letí dny vyměřeného života tak rychle. Ono „starého psa novým kouskům nenaučíš“ platí možná o lidech, ale rozhodně ne o psech. S radostí a díky přinášíme pravidelně příběhy adopcí starých psů seniory lidskými. Tentokrát je to příběh malého střapatého skřítka jménem Míša, rekordmana v počtu návštěv a zájemců o adopci. Simona Štěpánková z organizace Pes nejvěrnější přítel na něho vzpomíná jako na psího morouse, kdy komunikace s ním nebyla vůbec jednoduchá – bál se, vrčel, vyhrožoval, dokonce i kousl. Osud tomu chtěl, že se na něj usmálo štěstí v podobě laskavé paničky, u které Míša našel pravý domov. Nejen tento příběh najdete právě nyní v novém čísle Pes přítel člověka. A já se na vás obracím s prosbou, víte o adopci starého či postiženého psa, která by mohla motivovat, pohladit i poděkovat? Ukažte nám je zde, napište na email redakce@pespritecloveka.cz. Časopis a předplatné je k objednání i na www.casopisyprovas.cz (bez platby za poštovné) či v el. verzi na www.casopispresinternet.cz.

A v plné verzi k přečtení přinášíme příběh Dina a jeho páníčka z jiného čísla časopisu 🙂 Kluci jsou úžasní a spolu jsou opravdu zase kluci!