www.pespritelcloveka.cz

Tři, dva, jedna -soutěže začínají!

Adventní čas, po sněhu ani památky, adventní trhy zakázány… Co si zpříjemnit čas soutěžemi o krásné ceny?

Začínáme! Dnes a zítra budeme soutěžit o knihu (nejen) pro děti!

Postrádala jsem roky knihu o psech skutečně pro děti s dostatkem informací, pravdivých, pojatých formou srozumitelnou, ale i zajímavou pro děti. A POZOR jedna nyní vyšla!

Atlas psů pro děti

„Štěká, ale nekouše! Ilustrovaný atlas psů pro děti. Tlapku na srdce – že neuhodneš, kolik je na světě druhů psů? Ale neboj, ukážeme ti je od nejmenší čivavy až po nejchlupatějšího komondora. Dozvíš se nejen, jak všichni vypadají, ale i kteří psi patří k těm nejoddanějším, nejstatečnějším nebo taky nejuslintanějším. A aby toho nebylo málo, můžeš se začíst do psích novin, které celý atlas doprovázejí. Najdeš v nich spoustu příběhů, rozhovorů a reportáží ze života známých i neznámých psích hrdinů!“ www.albatrosmedia.cz

Téma soutěže je jasné – Dítě a pes. Věřím, že jste již v č. 1 našeho časopisu zaregistrovali i naši novou pravidelnou rubriku s názvem Dítě a pes. I vám zde položíme otázku: Co by měl mít rodič na paměti pokud v domácnosti žije s dítětem i pes? S fotografií vaší dvojice. Buď zde na facebooku či ještě lépe na redakce@pespritelcloveka.cz.

Vybrané odpovědi a fotografie otiskneme v č. 2 a tři z vás od nás dostanou knihu, která jistě potěší nejen malé dětské čtenáře třeba právě pod vánočním stromečkem. Ukončení soutěže je v pátek 3. 12. ve 20 00.

www.casopisyprovas.czwww.casopispresinternet.cz