www.pespritelcloveka.cz

Nové číslo Pes přítel člověka je na světě :)

Určitě byste si neměli nechat ujít články na zajímavá témata: Dítě a PES, Co je a jak probíhá

psí PUBERTA, Podobnosti i rozdíly TÝMOVÉ PRÁCE u psů a lidí a samozřejmě oblíbená poradna. Trpí pes při asistenčním výcviku? Velmi zajímavá otázka, téma, které rozděluje společnost. Jak vypadal denní režim, péče na chovatelské stanici pohraniční stráže? Zajímavé vzpomínky a zkušenosti Franty Hracha pokračují.

Představíme vám dvě plemena – neprávem opomíjeného všestranného středního KNÍRAČE a zcela neznámé plemeno z Indie s názvem caravan hound. Hledáte zázračné krmivo pro psy?

Nehledejte nic jiného než VNITŘNOSTI! To tvrdí MVDr. Milan Štourač.

Naučíme vás klecové hry!Proč? Inu, protože klec může chránit malé štěně v době vaší nepřítomnosti před úrazem, sežráním něčeho nebezpečného… Kvůli zranění nebo operaci potřebujeme zajistit psovi co nejpřísnější klidový režim a využít k tomu klec nebo ohrádku je nezbytné. Klecové hry navíc budují u psů sebekontrolu a nadšení, bez ohledu na to, zda trénujete se štěnětem, nebo psím seniorem. První díl seriálu už nyní v NOVÉM čísle Pes přítel člověka č. 2!

Aco zlepšit přivolání psa? Chyť mě, jestli to dokážeš! To je hra, která baví snad každého psa. Pokračujeme i v nácviku klidné manipulace se spolupracujícím psem. A naučíme vás, jak zvládnout cvik dokola.

V novém čísle najdete i dva příběhy – příběh francouzského buldočka Coopera, který se raduje ze života díky vozíčku, a naháče, co překonal svůj strach. Příběh druhý otevírá naši novou rubriku: Můj adoptovaný pes sportovec – rádi představíme i ty vaše J

Pokračuje seriál o výchově a výcviku štěněte a také začínáme s pullerem!

Když psa, tak pořádného! A to je podle Petry a její dcery Martiny Nemravových jednoznačně německý ovčák. Pokračujeme v našem tématu Jak se u nás cvičí mládežníkům? – tentokráte v agility zamyšlením Marjánky Kociánové. Na záchranařině je krásná její pestrost, říká Jitka Dědinová a do té pestrosti zcela jistě přispívá výběrem svých psích parťáků, se kterými se záchranařině aktivně a velmi úspěšně věnuje – anglických špringršpanělů.

Z Kanady nám naši spolupracovníci poslali článek začínající otázkou Znáte Scent Detection? Díky za zajímavé zkušenosti J MUSHERSKÉ DUO OD KOLÉBKY – to je dvojice skvělých kamarádů Rosťa Job a Honza Kotiš.

A další a další zajímavé články, témata na vás čekají v novém čísle Pes přítel člověka č. 2, nyní v prodeji či k objednání na www.casopisyprovas.cz bez platby za poštovné.

Koupit časopis