www.pespritelcloveka.cz

PES PŘÍTEL ČLOVĚKA 2/2017

Únorové číslo Psa je od zítra v prodeji!

V únorovém čísle jsme pro vás připravili dvě velká témata – péče o psa i o jeho srst v zimním období a péče o psího seniora.

Plemenem měsíce je nejmenší pastevecké plemeno ze starého Skotska – velškorgi. Přinášíme jeho velký portrét a rozhovory s chovateli a výcvikáři. Představíme vám také nové plemeno z Ukrajiny – odise. 

Rubrika Veterina přináší velký a komplexní pohled na kastraci psů i fen z pohledu veterináře MVDr. Milana Štourače, a také z pohledu chovatelů různých plemen. 

Nový velmi zajímavý a praktický seriál se věnuje krvi – jak se orientovat ve výsledcích vyšetření krve? První díl se věnuje červenému krevnímu obrazu. 

Situace pod drobnohledem je pravidelný seriál Františka Šusty a tentokrát přináší návod, jak odnaučit psa tahat na vodítku.

Rubriky o psích sportech a aktivitách se psem se už tradičně věnují reportážím a dalším dílům pravidelných seriálů. Představíme vám dogfrisbee a jeho disciplníny, nové hry v agility, pohled na coursing, další díl o obranách, foto-návody na triky v dogdancingu, týmové hry v treibballu a reportáž z nového sportu u nás – noseworku. Podíváme se na záchranářský výcvik k našim východním sousedům a začínáme také se seriálem o loveckém výcviku rozhovorem o tom, že myslivci a pejskaři se mají od sebe co učit.

V rubrice Výstavy začíná velký seriál o junior handlingu!
Přinášíme rozhovor s naší úspěšnou reprezentantkou a podíváme se do Francie na klubovou výstavu německých dog. 

Číslo 2/2017 je opět aktuálními nabité informacemi ze světa kynologie. Nenechte si jej ujít! V prodeji od pátku 20. ledna.

Koupit časopis