www.pespritelcloveka.cz

Vyhráli jste konzervy plné MASA?

„Výrobci to neradi slyší, ale většina z nich se snaží vyrábět takové produkty, které se budou líbit lidem, přestože zvířata potřebují trochu něco jiného“. To jsou slova MVDr. Jiřího Sokola, zakladatele rodinné české firmy Sokol Falco. Mezi nejprodávanější výrobky firmy patří masové konzervy Max, které jsou ručně plněné a v některých tak najdete celou rybu, v jiných celé kuře, nebo jen čistá svalovina, anebo mnoho kombinací s vnitřnostmi.

Věděli jste, že…
… i konzervě můžete najít velké množství bílkovin, železa, zinku, a vitamínu B v přírodní formě, obsahuje minimum tuku, je tedy vhodné při dietách, pro štěňata a psy v rekonvalescenci i seniory?
… můžete krmením masovou konzervou příznivě podporovat žvýkací svalstvo, zajistit i rychlou regeneraci organismu a vynikající kondici a hebkou srst
Takové jsou třeba konzervy MAX deluxe kostky hovězí svaloviny s chrupavkou – 100% hovězí svaloviny s chrupavkou.

A právě tyto konzervy Max věnovala firma Sokol Falco v balíčku novinek plných masa hned pěti úspěšným luštitelů našeho kvízu a křížovky z čísla 9.

Jak zněly správné odpovědi?
Starobylé ovčácké plemeno patřící do I. skupiny FCI, které bylo do České republiky přivezeno v roce 2004, se jmenuje KATALÁNSKÝ OVČÁK. Kromě toho, že to je vynikající ovčácký pes, je také skvělým sportovcem a společníkem.
Křížovka, správné odpovědi: 1. čtyři, 2. chrti, 3. klabonos, 4. Mexiko, 5. Izrael, 6. coursing, 7. sedm

Kdo vyhrál balíček od firmy Sokol Falco?
To najdete v aktuálním čísle Pes přítel člověka č. 10. Tentokrát pět z vás získá balzám LÁSKA 31, který se vyplatí mít. Je hlavně na psí i kočičí tlapky, ale výborně poslouží i na ztvrdlou a poškozenou kůži na čumáčku. A zjistíte, že je i na spoustu dalších ošetření.

Více o tomto hojivém a pečujícím balzámu na www.dokonalalaska.cz/tlapky

Koupit časopis