www.pespritelcloveka.cz

I psi můžou trpět kvůli nedostatku kolagenu

Doplňte jim tuto nepostradatelnou bílkovinu!

Věděli jste, že i psi mohou trpět nedostatkem kolagenu? Jsou to savci jako lidé a také u nich dochází věkem k poklesu tvorby kolagenu v těle. V průběhu dospělého života se obsah kolagenu v organismu zvířete každoročně snižuje, ve stáří se netvoří už skoro vůbec. Nejvýrazněji se to projevuje na jejich pohybovém aparátu, ale nejen to. Kromě pohybových obtíží se objevuje suchá kůže, ztrácí se lesk srsti a pevnost rohoviny, chrupu… Zkrátka, zvíře začíná stárnout.

Naštěstí dnes už není problém najít přírodní, stoprocentní mořský kolagen pro psy, který dokonale funguje. Je to Incapet Collagen – špičkový ryze český produkt, unikátní bioaktivní kolagen určený speciálně pro zvířata. A postupně se k nadšeným zákazníkům přidávají i spokojení chovatelé psů. Co přesně kolagen v těle psa dělá a jak funguje?

• Pomáhá posilnit chrupavky, měkké tkáně i klouby

• Pomůže posilnit kosti

• Pomáhá při celkové regeneraci u zvířat s vysokou fyzickou zátěží

• Výrazně pomůže zlepšit mobilitu starších zvířat

• Pomáhá po operacích, při situacích, jako jsou otoky kloubů, bolestivé klouby, degenerativní změny či jiná onemocnění kloubů, dysplazie kyčelního kloubu, jiné dysplazie,
luxace kyčle.

Ale nejen to. Incapet Collagen má další skvělé účinky: zlepšuje kvalitu srsti, drápů, pomůže posilnit zuby, pomáhá při hojení a regeneraci kůže při různých kožních problémech, po zraněních a chirurgických zákrocích. Kolagen u psa tvoří až kolem 80 % kůže a stará se o její pružnost, zdraví a hydrataci. Psi mívají také problémy s kožním onemocněním a alergiemi, které se projevují svěděním. „Pokud si pejsek kůži rozškrábne, nějakým způsobem ji poškodí, vzniknou odřeniny, pak je dobré použít nějaké podpůrné přípravky na hojení, dá se využít kolagen, různé masti a podobně,“ doporučuje MVDr. Hana Lešetická z veterinární kliniky BUDvet.

A proč právě Incapet Collagen?

Incapet Collagen se vyrábí zastudena jedinečnou metodou, která se jmenuje hydrolýza. Díky ní má stejnou strukturu trojspirály jako kolagen v organismu zvířete. Tato vlastnost se u krmné suroviny označuje jako bioaktivita. Jde o mořský kolagen z prvotřídních zdrojů, stoprocentně čistý kolagen ve formě lyofilizovaného prášku s velmi jemnými a dobře rozpustnými částicemi. Žádné přídavné látky, žádná dochucovadla.
V denní dávce se nachází celých 3 000 mg kvalitního kolagenu. Díky bioaktivitě a vysokému množství v denní dávce se na českém a slovenském trhu řadí mezi nejsilnější produkty jako nejlepší kloubní výživa pro psy.  

Dávkování čistého Incapet Collagen je velmi jednoduché. Jelikož jde o tělu přirozenou bílkovinu, nemusíte se bát ji pejskovi podávat i vedle jiných vitamínů či léčby. Přirozené aroma rybího kolagenu navíc skvěle dochutí podávané krmivo, a tak s konzumací Incapet Collagenu není problém. Tím, že jde o maximálně čistý a přírodní kolagen, je vhodný i pro psy s citlivým trávením, je hypoalergenní a psům chutná. Stačí ho nasypat na oblíbené pejskovo krmivo při krmení.

Koupíte na

www.incacollagen.cz

Koupit časopis