www.pespritelcloveka.cz

Nové číslo Pes přítel člověka je na světě :-)

A na jeho titulce vás vítá štěně plemene, které málokdo pozná. 🙂

Těšit se můžete na nové rubriky:

  1. Rozjezdy pro hvězdy – aneb představujeme vám vybrané prima věci pro pesany českých firem.
  2. Cestování se psem (těšit se můžete hned na 4 články)
  3. Co znamená (a měl / mohl) by znamenat) průkaz původu psa?

Téma měsíce: MUSÍ BÝT PES V LESE NA VODÍTKU NEBO NEMUSÍ?

Adopce má smysl, ale adopce také může bolet. Příběh pejska ARNOŠTA, jeho rodiny a problémů, které je čekali po jeho adopci, najdete ve čtivém příběhu naší čtenářky.

Chov: čekají na vás tři články na různorodé a zajímavé témata. Co je to – JARNÍ SVOD loveckých plemen psů? Stačí jeden pastevecký pes v ohradě? Má se u nás chrt stát lovecký psem?

Plemena psů: Lovecký aristokrat – Burgoský ohař.

V rubrice Můj psí parťák je… najdete vždy příspěvky vás, tedy našich čtenářů. V tomto čísle je to český teriér a labradorský retrívr Sára.

Výživa psů: těšit se můžete na dvě poradny  MVDr. Milana Štourače. 1. Můj pes loví krtky a žere je. Může to pro něj být nebezpečné? 2. Vejce ve výživě psa – mýty a realita. Samozřejmě nechybí recept, tentokráte naarašídové sušenky. A znáte „fontánu mládí“? Tedy SPERMIDIN?

Triky krok za krokem: jak naučit psa couvání.

Výchova psa: Když pes potřebuje PAUZU… aneb představíme si copingové strategie, které nám pomáhají uvolnit napětí a úzkost psa.

Dogtreking: Na dogtreking se psem s kardiostimulátorem…

Agility: Když agility obětujete moc, můžete i hodně ztratit… říká v obsáhlém rozhovoru Martina Konečná anebSEZNAMTE SE s našimi mezinárodními rozhodčími agility.

Nosework: představení týmů pokračuje…

Klasický výcvik: Nejen na výkony se vzpomíná, myslí si Pavel Vinš a když začne vzpomínat „nejen na výkony“ stojí to za toJ.Žiju život, jakej sem si sama vybrala – rozhovor se  Zuzkou Horkou nejen o ovčácích…Hledá se základní kynologická – pokračujeme v představování dalších ZKO. OBRANA a jak na ni? Návodný seriál Ladislava Macha začíná…

Treiball: Vyberte pro svého psa SPORT, při kterém bude šťastný je zamyšlení týkající se všech majitelů pesanů, nejen těch, co propadli sportu jménem treiball.

Pes přítel člověka č. 4 si můžete objednat nyní na www.casopisyprovas.cz (v Čr bez poštovnéhoJ) či v elektronické verzi na www.casopispresinternet.cz. Časopis Pes přítel člověka – každý měsíc 100 stran jen za 69 korun. Už 69 let s vámi a o vás!

Koupit časopis